Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Toplam Göz Adedi:
5
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Teka GSC 75330 RBC VN Ankastre Gazlı Ocak (Bej) Fiyatları

TEKA Country Serisi Gazlı Ocak Vanilya 75 Cm GSC 75330 RB

Satıcı: Acarlar Online

27.520,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 27520.56
Teka Gsc 75330 Rbc Vn 70Cm Country 5 Gözlü Krem Ankastre Ocak

Satıcı: Dijital Ankastre

27.280,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

2 27280.00
Teka GSC 75330 RBC VN 70cm Country 5 Gözlü Krem Ankastre Ocak

Satıcı: Dijital Ankastre

27.520,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 27520.56
Teka Gsc 75330 Rbc Vn Country Krem Ankastre Rustik Ocak

Satıcı: Fiesta Ankastre

29.458,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

4 29458.80
TEKA Country Serisi Gazlı Ocak Vanilya 75 Cm GSC 75330 RB

Satıcı: DijitalAnkastre

29.592,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 29592.00
TEKA GSC 75330 RBC VN COUNTRY KREM ANKASTRE RUSTİK OCAK

Satıcı: Acarlar Online

29.592,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 29592.00
TEKA GSC 75330 RBC VN COUNTRY KREM ANKASTRE RUSTİK OCAK

Satıcı: FİESTAANKASTRE

29.592,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 29592.00
Teka GSC 75330 RBC VN 70cm Country 5 Gözlü Krem Ankastre Ocak

Satıcı: FİESTA ANKASTRE

30.272,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 30272.62
TEKA GSC 75330 RBC VN 75 Cm Country Serisi Ankastre Ocak 112610074 (Vanilya)

Satıcı: Elite Ankastre Göztepe

30.391,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

9 30391.00
Teka GSC 75330 RBC VN Ankastre Ocak, Vanilya, Country, 75cm, 5 Göz, 1 Wok

Satıcı: AnkastreAL

32.551,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 32551.20

Teka GSC 75330 RBC VN Ankastre Gazlı Ocak (Bej) Fiyat Geçmişi

Teka GSC 75330 RBC VN Ankastre Gazlı Ocak Ürün Ailesi

Teka GSC 75330 RBC VN Bej Ankastre Gazlı Ocak Bej 27.280,00 TL
Teka GSC 75330 RBC AT Siyah Ankastre Gazlı Ocak Siyah 29.083,00 TL

Teka GSC 75330 RBC VN Ankastre Gazlı Ocak (Bej) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Üçlü Izgara
• Izgara Malzemesi Demir Döküm Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 5
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Var
• Wok Gözü Adedi 1
• Wok Göz Verimi 4 kW
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 5
• Büyük Göz Verimi 2.8 kW
• Orta Göz Verimi 1.75 kW
• Küçük Göz Verimi 1 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Kılıç Düğme
• Düğme Konumu Önden Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Emaye
• Yükseklik 85 mm
• Genişlik 750 mm
• Derinlik 500 mm
• Ağırlık 10.7 kg
• Renk Bej

Teka GSC 75330 RBC VN Ankastre Gazlı Ocak (Bej) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.