Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
5
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Teka GZC 75330 XBC ST Ankastre Gazlı Ocak (Gri) Fiyatları

Teka Gzc 75330 Xb Exactflame 70 Cm Gri Cam Gazlı Ocak

Satıcı: Dijital Ankastre

32.377,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 32377.00
Teka Gzc 75330 St Exactflame 5 Gözlü Gri 70 Cm Ankastre Gazlı Ocak

Satıcı: YILMAZ ANKASTRE

33.296,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 33296.80
Teka - GZC 75330 XBC ST - Ankastre ExactFlame Teknolojili Kristal Wok Gözlü Cam Gazlı Ocak - Döküm Izgara - Gri - 70 cm - 112570175 - Doğalgaz

Satıcı: Yilmaz Ankastre | 6 yorum

34.216,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 34216.56
Teka - GZC 75330 XBC ST - Ankastre ExactFlame Teknolojili Kristal Wok Gözlü Cam Gazlı Ocak - Döküm Izgara - Gri - 70 cm - 112570175 - Doğalgaz

Satıcı: Acarlar Online | 6 yorum

34.216,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 34216.56
Teka Gzc 75330 Xb Exactflame 70 Cm Gri Cam Gazlı Ocak

Satıcı: Dijital Ankastre

34.216,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 34216.56
Teka GZC 75330 XBC ST GRİ Ankastre Ocak

Satıcı: ACARLAR ONLINE

34.341,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

6 34341.00
Teka - GZC 75330 XBC ST - Ankastre ExactFlame Teknolojili Kristal Wok Gözlü Cam Gazlı Ocak - Döküm Izgara - Gri - 70 cm - 112570175

Satıcı: YILMAZ ANKASTRE

35.292,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 35292.00
Teka GZC 75330 XB ExactFlame 70 cm Gri Cam Gazlı Ocak

Satıcı: DİJİTAL ANKASTRE

36.792,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 36792.00
Teka - GZC 75330 XBC ST - Ankastre ExactFlame Teknolojili Kristal Wok Gözlü Cam Gazlı Ocak - Döküm Izgara - Gri - 70 cm - 112570175

Satıcı: DijitalAnkastre

36.792,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

9 36792.00
Teka Gzc 75330 Xb Exactflame 70 Cm Gri Cam Gazlı Ocak

Satıcı: FİESTA ANKASTRE

39.384,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 39384.48

Teka GZC 75330 XBC ST Ankastre Gazlı Ocak (Gri) Fiyat Geçmişi

Teka GZC 75330 XBC ST Ankastre Gazlı Ocak Ürün Ailesi

Teka GZC 75330 XBC ST Ankastre Gazlı Ocak (Gri) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Üçlü Izgara
• Izgara Malzemesi Demir Döküm Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 5
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Var
• Wok Gözü Adedi 1
• Wok Göz Verimi 4 kW
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 5
• Büyük Göz Verimi 2.8 kW
• Orta Göz Verimi 1.7 kW
• Küçük Göz Verimi 1 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Kılıç Düğme
• Düğme Konumu Önden Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Yükseklik 50 mm
• Genişlik 700 mm
• Derinlik 510 mm
• Renk Gri

Teka GZC 75330 XBC ST Ankastre Gazlı Ocak (Gri) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.