Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Teka HLX 640 KBC0E BK Ankastre Gazlı Ocak Fiyatları

Teka Hlx 640 Kbc0e Bk (E5)

Satıcı: Dijital Ankastre

8.360,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 8360.00
Teka - Hlx 640 KBC0E Bk (E5) - Ankastre Paslanmaz Çelik Gazlı Ocak - Emaye Izgara - Siyah - 60 cm - 112620029 - Doğalgaz

Satıcı: Acarlar Online | 6 yorum

8.835,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 8835.00
Teka - Hlx 640 KBC0E Bk (E5) - Ankastre Paslanmaz Çelik Gazlı Ocak - Emaye Izgara - Siyah - 60 cm - 112620029 - Doğalgaz

Satıcı: DijitalAnkastre | 6 yorum

8.835,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 8835.00
Teka Hlx 640 Kbc0E Bk (E5)

Satıcı: Dijital Ankastre

8.835,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 8835.00
Teka HLX 640 KBC0E BK Siyah Ocak

Satıcı: ACARLAR ONLINE

8.867,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

5 8867.30
Teka HLX 640 KBC0E Doğalgazlı Ankastre Ocak

Satıcı: YILMAZ ANKASTRE

9.025,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 9025.00
Teka Hlx 640 Bk Siyah Paslanmaz Çelik 4 Gözlü Gazlı Ankastre Ocak

Satıcı: Fiesta Ankastre

9.457,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 9457.30
Teka HLX 640 KBC0E BK (E5)

Satıcı: DİJİTAL ANKASTRE

9.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

8 9500.00
Teka HLX 640 KBC0E Doğalgazlı Ankastre Ocak

Satıcı: FİESTAANKASTRE

9.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 9500.00
Teka Hlx 640 Kbc0E Bk (E5)

Satıcı: FİESTA ANKASTRE

9.718,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

10 9718.50

Teka HLX 640 KBC0E BK Ankastre Gazlı Ocak Fiyat Geçmişi

Teka HLX 640 KBC0E BK Ankastre Gazlı Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi İkili Izgara
• Izgara Malzemesi Emaye Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4
• Büyük Göz Verimi 3 kW
• Orta Göz Verimi 1.75 kW
• Küçük Göz Verimi 1 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Kılıç Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Emaye
• Yükseklik 85 mm
• Genişlik 580 mm
• Derinlik 500 mm
• Renk Siyah
• Sınıf 60 cm

Teka HLX 640 KBC0E BK Ankastre Gazlı Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.