Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Dokunmatik Ateşleme

Teka IZC 64010 BK MSS Ankastre Elektrikli Ocak Fiyatları

Teka Ibc 64110 Bk Mss İndüksiyonlu Siyah Ankastre Ocak

Satıcı: görayiklimlendirme

12.658,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

1 12658.20
Teka - IZC 64010 BK MSS - Ankastre Cam Seramik İndüksiyonlu Ocak - 7200 W - Siyah - 60 cm - 112520015

Satıcı: YILMAZ ANKASTRE

27.075,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

2 27075.00
Teka - IZC 64010 BK MSS - Ankastre Cam Seramik İndüksiyonlu Ocak - 7200 W - Siyah - 60 cm - 112520015 - Elektrikli

Satıcı: ANKASTREZONE | 12 yorum

27.248,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 27248.07
Teka IZC 64010 BK MSS Siyah İndüksiyonlu Ankastre Ocak 27.270,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

4 27280
Teka Izc 64010 Bk Mss Siyah İndüksiyonlu Ankastre Ocak

Satıcı: ANKASTREZONE

27.330,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

5 27330.30
Teka - IZC 64010 BK MSS - Ankastre Cam Seramik İndüksiyonlu Ocak - 7200 W - Siyah - 60 cm - 112520015

Satıcı: ANKASTREZONE

27.455,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

6 27455.04
Teka IZC 64010 BK MSS 60 cm İndüksiyon Ocak

Satıcı: ANKASTREZONE

27.713,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 27713.07
Teka - IZC 64010 BK MSS - Ankastre Cam Seramik İndüksiyonlu Ocak - 7200 W - Siyah - 60 cm - 112520015 - Elektrikli

Satıcı: Yilmaz Ankastre | 12 yorum

28.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 28500.00
Teka IZC 64010 BK MSS 60 cm İndüksiyon Ocak

Satıcı: FİESTA ANKASTRE

34.773,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 34773.82
TEKA IZC 64010 BK MSS Siyah İndiksiyonlu 60 cm Ankastre Ocak 112520015

Satıcı: Elite Ankastre Göztepe

34.838,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

10 34838.00

Teka IZC 64010 BK MSS Ankastre Elektrikli Ocak Fiyat Geçmişi

Teka IZC 64010 BK MSS Ankastre Elektrikli Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kullanım Tipi Ankastre
• Ürün Tipi İndüksiyonlu Ocak
• Ocak Tipi Elektrikli Ocak
• Ateşleme Tipi Dokunmatik Ateşleme
• LPG Uyumu Yok
• Diğer Özellikler Zamanlayıcı Atıl Isı Göstergesi Kilit İşlevi Slider Touch Stop+Go Fonksiyonu

ÖZELLİKLER

• Isı Kademesi 9 Kademe
• Gazlı Göz Yok
• Elektrikli Göz Var
• Halkalı Göz Yok
• İndüksiyon Göz Adedi 4
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 2
• Toplam Göz Adedi 4

TASARIM

• Düğme Tipi Dokunmatik Düğme
• Düğme Konumu Önden Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Yükseklik 58 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 510 mm
• Ağırlık 9.5 kg
• Renk Siyah
• Sınıf 60 cm

Teka IZC 64010 BK MSS Ankastre Elektrikli Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.