Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Ateşleme Tipi:
Dokunmatik Ateşleme

Teka IZC 64630 WH MST Ankastre Elektrikli Ocak (Beyaz) Fiyatları

Teka - IZC 64630 WH - Ankastre Cam Seramik İndüksiyonlu Ocak - 7400 W - Beyaz - 60 cm - 112500027 - Elektrikli

Satıcı: DijitalAnkastre | 4 yorum

49.476,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 49476.00
Teka Izc 64630 Wh Mst Beyaz İndüksiyonlu Ankastre Ocak

Satıcı: ANKASTREZONE

50.894,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

2 50894.70
Teka Izc 64630 Wh Mst 60 Cm Beyaz İndüksiyon Ocak

Satıcı: Dijital Ankastre

51.209,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

3 51209.00
Teka Izc 64630 Wh Mst 60 Cm Beyaz İndüksiyon Ocak

Satıcı: ANKASTREZONE

52.916,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 52916.07
Teka - IZC 64630 WH - Ankastre Cam Seramik İndüksiyonlu Ocak - 7400 W - Beyaz - 60 cm - 112500027 - Elektrikli

Satıcı: ANKASTREZONE | 4 yorum

53.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 53099.00
Teka Izc 64630 Wh Mst 60 Cm Beyaz İndüksiyon Ocak

Satıcı: Dijital Ankastre

53.188,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 53188.56
Teka IZC 64630 WH MST 60 cm Beyaz İndüksiyon Ocak

Satıcı: Dijital Ankastre

57.192,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

7 57202
Teka IZC 64630 WH MST 60 cm Beyaz İndüksiyon Ocak

Satıcı: DİJİTAL ANKASTRE

57.192,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 57202
TEKA IZC 64630 WH MST Beyaz İndiksiyonlu 60 cm Ankastre Ocak 112500027

Satıcı: Elite Ankastre Göztepe

58.674,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 58674.00

Teka IZC 64630 WH MST Ankastre Elektrikli Ocak (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Teka IZC 64630 WH MST Ankastre Elektrikli Ocak Ürün Ailesi

Teka IZC 64630 WH MST Ankastre Elektrikli Ocak (Beyaz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kullanım Tipi Ankastre
• Ürün Tipi İndüksiyonlu Ocak
• Ocak Tipi Elektrikli Ocak
• Ateşleme Tipi Dokunmatik Ateşleme
• LPG Uyumu Yok
• Diğer Özellikler Zamanlayıcı Otomatik Kap Algılama Kilit İşlevi Slider Touch Sıcak Tutma Fonksiyonu Stop+Go Fonksiyonu

ÖZELLİKLER

• Gazlı Göz Yok
• Elektrikli Göz Var
• Elektrikli Göz Adedi 4
• Halkalı Göz Yok
• İndüksiyon Göz Adedi 4
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1

TASARIM

• Düğme Tipi Dokunmatik Düğme
• Düğme Konumu Önden Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Yükseklik 53 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 510 mm
• Renk Beyaz
• Sınıf 60 cm

Teka IZC 64630 WH MST Ankastre Elektrikli Ocak (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.