Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Dokunmatik Ateşleme

Teka JZC 64322 ABC BK Ankastre Gazlı ve Elektrikli Ocak Fiyatları

Teka Jzc 64322 Abc Bk (E4) 60 Cm Siyah Camlı İndüksiyonlu + Gazlı Hibrit Ocak

Satıcı: Dijital Ankastre

41.690,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 41690.60
TEKA JZC 64322 BK SİYAH 2 GÖZÜ GAZLI 2 GÖZÜ İNDÜKSİYONLU CAM ANKASTRE OCAK

Satıcı: Evimankastre

41.830,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 41830.00
Teka Jzc 64322 Abc Ocak

Satıcı: YILMAZ ANKASTRE

43.070,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 43070.80
Teka Jzc 64322 Abc Bk Ankastre Kristal Cam Gazlı & Indüksiyonlu Ocak - Döküm Izgara - Siyah - 60 cm - 112570203

Satıcı: Acarlar Online | 10 yorum

44.260,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 44260.56
Teka Jzc 64322 Abc Bk Ankastre Kristal Cam Gazlı & Indüksiyonlu Ocak - Döküm Izgara - Siyah - 60 cm - 112570203

Satıcı: ankastresepetim | 10 yorum

44.260,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 44260.56
TEKA JZC 64322 BK SİYAH 2 GÖZÜ GAZLI 2 GÖZÜ İNDÜKSİYONLU CAM ANKASTRE OCAK

Satıcı: Dijital Ankastre

44.260,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 44260.56
Teka JZC 64322 ABC BK (E4) 60 cm Siyah Camlı İndüksiyonlu + Gazlı Hibrit Ocak

Satıcı: DİJİTAL ANKASTRE

47.592,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 47592.00
Teka - JZC 64322 ABC BK - Ankastre Kristal Cam Gazlı & İndüksiyonlu Ocak - Döküm Izgara - Siyah - 60 cm - 112570203

Satıcı: DijitalAnkastre

47.592,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 47592.00
Teka - JZC 64322 ABC BK - Ankastre Kristal Cam Gazlı & İndüksiyonlu Ocak - Döküm Izgara - Siyah - 60 cm - 112570203

Satıcı: Acarlar Online

47.592,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 47592.00
TEKA JZC 64322 ABC 60 cm Siyah Camlı İndüksiyonlu + Gazlı Hibrit Ocak

Satıcı: Elite Ankastre Göztepe

48.865,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 48865.00

Teka JZC 64322 ABC BK Ankastre Gazlı ve Elektrikli Ocak Fiyat Geçmişi

Teka JZC 64322 ABC BK Ankastre Gazlı ve Elektrikli Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Isı Kademesi 9 Kademe
• Izgara Tipi Bütün Izgara
• Izgara Malzemesi Demir Döküm Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 2
• Elektrikli Göz Var
• Wok Gözü Yok
• İndüksiyon Göz Adedi 2
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4

TASARIM

• Düğme Tipi Dokunmatik Düğme Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Önden Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Yükseklik 98 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 510 mm
• Renk Siyah
• Sınıf 60 cm

Teka JZC 64322 ABC BK Ankastre Gazlı ve Elektrikli Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.