Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Dokunmatik Ateşleme

Teka TB 770 Ankastre Elektrikli Ocak Fiyatları

Teka Tb 770 Vitroseramik Elektirikli Ankastre Ocak

Satıcı: Dijital Ankastre

19.918,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 19918.00
Teka Tb 770 Vitroseramik Elektirikli Ankastre Ocak

Satıcı: Dijital Ankastre

19.928,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 19928.88
Teka Tb 770 Siyah Vitroseramik Cam 77 Cm. Elektrikli Ankastre Ocak

Satıcı: YILMAZ ANKASTRE

20.264,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 20264.80
Teka TB 770 Vitroseramik Elektrikli Ankastre Ocak

Satıcı: ACARLAR ONLINE

20.900,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

4 20910
Teka TB 770 Siyah 77 Cm Vitroseramik Ankastre Ocak

Satıcı: YILMAZ ANKASTRE

21.272,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 21272.40
Teka Cam Seramik Elektrikli Ocak TB 770

Satıcı: Yılmaz Ankastre

22.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 22000.00
40239001-Teka Tb 770 Siyah Vitroseramik Ocak

Satıcı: ANKASTREGRUP

22.007,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

7 22007.00
Teka - TB 770 - Ankastre Cam Seramik Elektrikli Ocak - 6300 W - Siyah - 77 cm - 40239001 - Elektrik

Satıcı: DijitalAnkastre | 15 yorum

22.298,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 22298.78
Teka - TB 770 - Ankastre Cam Seramik Elektrikli Ocak - 6300 W - Siyah - 77 cm - 40239001 - Elektrik

Satıcı: Yilmaz Ankastre | 15 yorum

22.300,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 22300.77
Teka Cam Seramik Elektrikli Ocak TB 770

Satıcı: ACARLAR

22.392,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 22392.00
Teka TB 770 Siyah 77 Cm Vitroseramik Ankastre Ocak

Satıcı: Acarlar Online

22.392,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

11 22392.00
Teka Tb 770 Vitroseramik Elektirikli Ankastre Ocak

Satıcı: FİESTA ANKASTRE

22.907,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

12 22907.02

Teka TB 770 Ankastre Elektrikli Ocak Fiyat Geçmişi

Teka TB 770 Ankastre Elektrikli Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Gazlı Göz Yok
• Elektrikli Göz Var
• Elektrikli Göz Adedi 4
• Halkalı Göz Yok
• Küçük Göz Adedi 2
• Orta Göz Adedi 1
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4

TASARIM

• Düğme Tipi Dokunmatik Düğme
• Düğme Konumu Önden Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Yükseklik 63 mm
• Genişlik 770 mm
• Derinlik 510 mm
• Renk Siyah
• Sınıf 60 cm

Teka TB 770 Ankastre Elektrikli Ocak İle En Çok Karşılaştırılan Ocaklar

Teka TB 770 Ankastre Elektrikli Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.