Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Toplam Göz Adedi:
2
Ateşleme Tipi:
Dokunmatik Ateşleme

Teka TBC 32010 TTC BK Ankastre Elektrikli Ocak Fiyatları

Teka TBC32010 TTC BK 112550007 Ankastre Cam Seramik Elektrikli Ocak siyah

Satıcı: fiestaankastre

11.384,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 11384.88
Teka TBC32010 TTC BK 112550007 Ankastre Cam Seramik Elektrikli Ocak siyah

Satıcı: AcarlarOnline

11.384,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 11384.88
112550007-Teka Tbc 32010 Ttc Bk Vitroseramik Ocak

Satıcı: ANKASTREGRUP

11.727,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 11727.00
Teka TBC 32010 TTC BK Ankastre Cam Seramik Elektrikli Ocak 3000 W Siyah 30 cm 112550007

Satıcı: ANKASTREGRUP | 26 yorum

11.896,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 11896.56
Teka TBC 32010 TTC BK Ankastre Cam Seramik Elektrikli Ocak 3000 W Siyah 30 cm 112550007

Satıcı: Acarlar Online | 26 yorum

11.896,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 11896.56
Teka TBC 32010 TTC BK 2 Gözlü Elektrikli Ocak (Siyah)

Satıcı: ACARLAR ONLINE

11.940,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 11940.00
Teka Tbc 32010 Ttc Bk Seramik Ocak

Satıcı: Fiesta Ankastre

12.734,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

7 12734.40
Teka TBC 32010 SİYAH VİTROSERAMİK CAM 30 CM. DOMİNO ELEKTRİKLİ ANKASTRE OCAK

Satıcı: Ankastre Grup

12.792,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 12792.00
Teka TBC 32010 SİYAH VİTROSERAMİK CAM 30 CM. DOMİNO ELEKTRİKLİ ANKASTRE OCAK

Satıcı: ACARLAR

12.792,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 12792.00
Teka TBC 32010 TTC Elektrikli Ankastre Ocak

Satıcı: Acarlar Online

12.792,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

10 12792.00
Teka Tbc 32010 Ttc Bk 2 Gözlü Elektrikli Ocak

Satıcı: FİESTA ANKASTRE

13.086,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 13086.22
Teka Tbc 32010 Ttc Bk Siyah Seramik Ocak

Satıcı: ELİTE EXPRESS ANKASTRE

13.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

12 13299.00

Teka TBC 32010 TTC BK Ankastre Elektrikli Ocak Fiyat Geçmişi

Teka TBC 32010 TTC BK Ankastre Elektrikli Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kullanım Tipi Ankastre
• Ürün Tipi Seramik Cam Ocak
• Ocak Tipi Elektrikli Ocak
• Ateşleme Tipi Dokunmatik Ateşleme
• LPG Uyumu Yok
• Diğer Özellikler Atıl Isı Göstergesi Dokunmatik Kontrol Kilit İşlevi

ÖZELLİKLER

• Isı Kademesi 9 Kademe
• Gazlı Göz Yok
• Elektrikli Göz Var
• Elektrikli Göz Adedi 2
• Orta Göz Adedi 1
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 2

TASARIM

• Düğme Tipi Dokunmatik Düğme
• Düğme Konumu Önden Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Vitroseramik
• Yükseklik 58 mm
• Genişlik 300 mm
• Derinlik 510 mm
• Renk Siyah
• Sınıf 30 cm

Teka TBC 32010 TTC BK Ankastre Elektrikli Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.