Cihaz Tipi:
Bağlantı Tipi:
Sıcaklık Ayarı (Düşük):
5 °C
Sıcaklık Ayarı (Yüksek):
30 °C
Ayar Adımı:
0.5 °C
Günlük Programlama:
Var
Haftalık Programlama:
Var

Baymak Logi Pro S Oda Termostatı Fiyatları

Baymak Logi Pro S Kablosuz Programlanabilir Oda Termostatı

Satıcı: Enerjisan

2.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

1 2760
Baymak Logı Pro S Kablosuz Programlanabilir Oda Termostatı

Satıcı: ENERJİSAN

2.502,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 2502.50
Baymak Logi Pro S Kablosuz Programlanabilir Oda Termostatı

Satıcı: ısımarketizmir

2.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 2550.00
Baymak Logi Pro S Kablosuz Programlanabilir Oda Termostatı

Satıcı: dkg

2.565,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 2565.87
Baymak Logi Pro S Kablosuz Oda Termostatı

Satıcı: Isımarket İzmir

2.730,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 2730.00
Baymak Logi Pro S Kablosuz Programlanabilir Oda Termostatı

Satıcı: Yoğuşmalıkombiler

2.820,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 2820.45
Baymak Logi Pro S Kablosuz Oda Termostatı

Satıcı: ısımarketizmir

2.944,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

7 2944.00
Baymak Logi Pro S Kablosuz Programlanabilir On-Off Oda Termostatı

Satıcı: PAZARİÇİ

3.035,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 3035.10
Baymak Logi Pro S Kablosuz Programlanabilir On-Off Oda Termostatı

Satıcı: ENERJİSAN

3.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

9 3150.00
Baymak LOGI PRO S UyYUMLU PROĞRAMLANABİLİR KABLOSUZ ODA TERMOSTATI

Satıcı: Ekombimarket

3.180,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 3180.00

Baymak Logi Pro S Oda Termostatı Fiyat Geçmişi

Baymak Logi Pro S Oda Termostatı Temel Özellikleri

5 °C
30 °C
0.5 °C
Var

Baymak Logi Pro S Oda Termostatı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Sıcaklık Ayarı (Düşük) 5 °C
• Sıcaklık Ayarı (Yüksek) 30 °C
• Ayar Adımı 0.5 °C
• Günlük Programlama Var
• Haftalık Programlama Var

TASARIM

• Genişlik 125 mm
• Yükseklik 85 mm
• Derinlik 20 mm
• Genişlik (Alıcı) 90 mm
• Yükseklik (Alıcı) 90 mm
• Derinlik (Alıcı) 25 mm

Baymak Logi Pro S Oda Termostatı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.