Cihaz Tipi:
Bağlantı Tipi:
Sıcaklık Ayarı (Düşük):
5 °C
Sıcaklık Ayarı (Yüksek):
35 °C
Ayar Adımı:
0.2 °C
Uzaktan Erişim:
Yok
Günlük Programlama:
Yok
Haftalık Programlama:
Yok

E.C.A. ERT176 RF Oda Termostatı (Kablosuz) Fiyatları

E.c.a Ert-176 Rf Kablosuz Oda Termostatı - 7006907522

Satıcı: CNK SANAL MARKET

1.564,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1564.00
Eca E.C.A ERT-176 RF Kablosuz Oda Termostatı

Satıcı: ISITMAYA DAİR HERŞEY

1.570,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1570.00
E.C.A. ERT-176 RF 7006907522 Kablosuz Oda Termostatı

Satıcı: cnksanalmarket

1.620,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 1620.28
Eca On/Off Kablosuz Oda Termostatı

Satıcı: ISITMAYA DAİR HERŞEY

1.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1650.00
E.C.A On/Off Kablosuz Oda Termostatı

Satıcı: Smart Teknik Yapı

1.801,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 1801.80
E.C.A. ERT-176 RF Kablosuz Oda Termostatı On / Off

Satıcı: CNK SANAL MARKET

1.804,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1804.26
E.C.A. ERT-176 RF 7006907522 Kablosuz Oda Termostatı

Satıcı: kurtulusteknik

1.850,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 1850.70
E.C.A. ERT-176 RF 7006907522 Dijital Kablosuz Oda Termostatı

Satıcı: CANDAN GO

2.047,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 2047.50
Eca Dijital Kablosuz Oda Termostatı Ert-176 Rf

Satıcı: CANDAN GO

2.137,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 2137.50
E.C.A. ERT-176 RF Kablosuz Oda Termostatı On / Off

Satıcı: BAŞARI ISITMA

2.438,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 2438.00

E.C.A. ERT176 RF Oda Termostatı (Kablosuz) Fiyat Geçmişi

E.C.A. ERT176 RF Oda Termostatı Ürün Ailesi

E.C.A. ERT176 RF Kablosuz Oda Termostatı Kablosuz 1.564,00 TL
E.C.A. ERT176 Kablolu Oda Termostatı Kablolu Fiyat bulunamadı

E.C.A. ERT176 RF Oda Termostatı (Kablosuz) Temel Özellikleri

5 °C
35 °C
0.2 °C
Yok

E.C.A. ERT176 RF Oda Termostatı (Kablosuz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Sıcaklık Ayarı (Düşük) 5 °C
• Sıcaklık Ayarı (Yüksek) 35 °C
• Ayar Adımı 0.2 °C
• Uzaktan Erişim Yok
• Günlük Programlama Yok
• Haftalık Programlama Yok

E.C.A. ERT176 RF Oda Termostatı İle En Çok Karşılaştırılan Oda Termostatları

E.C.A. ERT176 RF Oda Termostatı (Kablosuz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.