Cihaz Tipi:
Bağlantı Tipi:
Sıcaklık Ayarı (Düşük):
5 °C
Sıcaklık Ayarı (Yüksek):
30 °C
Ayar Adımı:
0.5 °C
Uzaktan Erişim:
Yok
Günlük Programlama:
Yok
Haftalık Programlama:
Yok

E.C.A. Poly 100W Oda Termostatı Fiyatları

E.C.A. Poly 100 W Kablosuz Oda Termostatı

Satıcı: turanmuhendislikk | 936 yorum

2.139,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 2139.00
E.C.A. Poly 100 W Kablosuz Oda Termostatı

Satıcı: haus | 936 yorum

2.232,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 2232.00
E.C.A Poly 100 W Kablosuz - Dijital - Pilli On Off Oda Termostatı

Satıcı: haus

2.246,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2246.40
E.C.A Poly 100 W Kablosuz - Dijital - Pilli On Off Oda Termostatı

Satıcı: CNK SANAL MARKET

2.265,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 2265.01
Eca E.c.a. Poly Plus Dijital Kablosuz Oda Termostatı

Satıcı: CNK SANAL MARKET

2.544,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 2544.00
Eca Kablosuz Oda Termostatı Poly 100 W 7006903003

Satıcı: May Ticaret

2.760,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 2760.00
E.C.A Poly Smart Akıllı Oda Termostatı

Satıcı: Normtek

3.026,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

7 3026.00
E.C.A Poly Smart Akıllı Oda Termostatı

Satıcı: Buy&Buy

3.127,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

8 3127.00
Eca Poly Smart Akıllı Oda Termostatı

Satıcı: ISITMAYA DAİR HERŞEY

3.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 3500.00
Eca Poly Smart Akıllı Oda Termostatı

Satıcı: Yıldırımlar Yapı Market

3.524,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 3524.90

E.C.A. Poly 100W Oda Termostatı Fiyat Geçmişi

E.C.A. Poly 100W Oda Termostatı Temel Özellikleri

5 °C
30 °C
0.5 °C
Yok

E.C.A. Poly 100W Oda Termostatı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Sıcaklık Ayarı (Düşük) 5 °C
• Sıcaklık Ayarı (Yüksek) 30 °C
• Ayar Adımı 0.5 °C
• Uzaktan Erişim Yok
• Günlük Programlama Yok
• Haftalık Programlama Yok

TASARIM

• Genişlik 136 mm
• Yükseklik 88 mm
• Derinlik 31 mm
• Genişlik (Alıcı) 90 mm
• Yükseklik (Alıcı) 85 mm
• Derinlik (Alıcı) 28.5 mm

E.C.A. Poly 100W Oda Termostatı İle En Çok Karşılaştırılan Oda Termostatları

E.C.A. Poly 100W Oda Termostatı Yorumları (3 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Ahmet B**** Profil Resmi

2 yorum

Ahmet B**** Fiyat listesinde poly pure modelinin fiyatları listeleniyor @epey. Poly ile poly pure modelleri farklı oluyor belirtmek istedim.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey Uyarınız için teşekkürler.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 yıl önce
Ahmet B**** Profil Resmi

2 yorum

Ahmet B**** Katkımız olduysa ne mutlu. Hizmetiniz harika bizler için.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.