Cihaz Tipi:
Bağlantı Tipi:
Sıcaklık Ayarı (Düşük):
5 °C
Sıcaklık Ayarı (Yüksek):
30 °C
Ayar Adımı:
0.1 °C
Uzaktan Erişim:
Yok
Günlük Programlama:
Yok
Haftalık Programlama:
Yok

E.C.A. Poly Pure 100W Oda Termostatı Fiyatları

Eca Kablosuz Oda Termostatı Poly Pure 100 W

Satıcı: CNK SANAL MARKET

2.093,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 2093.00
Eca Poly Pure 100W On/Off Kablosuz Oda Termostatı

Satıcı: Cnk Sanal Market

2.098,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 2098.76
Eca Poly Pure 100W On/Off Kablosuz Oda Termostatı

Satıcı: NTicaret

2.170,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 2170.35
E.c.a. Poly Pure 100 W Kablosuz Oda Termostatı

Satıcı: NTicaret

2.175,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 2175.80
E.C.A. Poly Pure 100 W Kablosuz Oda Termostatı Beyaz

Satıcı: KARAKAŞYAPI

2.184,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

5 2184.57
Eca Poly Pure 100 W Kablosuz Oda Termostatı 7006903003

Satıcı: ISITMAYA DAİR HERŞEY

2.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 2200.00
E.C.A Kablosuz Oda Termostatı Poly Pure 100W(YENİ ÜRÜN) 7006903003 KKM

Satıcı: CNK SANAL MARKET

2.265,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 2265.01
Eca Poly Pure 100 W Kablosuz Oda Termostatı 7006903003

Satıcı: Eca Market

2.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 2300.00
ECA Poly Pure 100 W Kablosuz Oda Termostatı

Satıcı: NTicaret

2.313,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 2313.45
E.C.A. Poly Pure 100 W Kablosuz Oda Termostatı Beyaz

Satıcı: NORMTEK

2.325,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

10 2325.00
Eca Poly Pure 100W Dijital Pilli On-Off Kablosuz Oda Termostatı

Satıcı: enuygunkombi

2.935,53 TL + Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

11 2945.53

E.C.A. Poly Pure 100W Oda Termostatı Fiyat Geçmişi

E.C.A. Poly Pure 100W Oda Termostatı Temel Özellikleri

5 °C
30 °C
0.1 °C
Yok

E.C.A. Poly Pure 100W Oda Termostatı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Sıcaklık Ayarı (Düşük) 5 °C
• Sıcaklık Ayarı (Yüksek) 30 °C
• Ayar Adımı 0.1 °C
• Uzaktan Erişim Yok
• Günlük Programlama Yok
• Haftalık Programlama Yok

TASARIM

• Genişlik 125 mm
• Yükseklik 85 mm
• Derinlik 24 mm
• Genişlik (Alıcı) 90 mm
• Yükseklik (Alıcı) 90 mm
• Derinlik (Alıcı) 25 mm

E.C.A. Poly Pure 100W Oda Termostatı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.