Cihaz Tipi:
Bağlantı Tipi:
Sıcaklık Ayarı (Düşük):
5 °C
Sıcaklık Ayarı (Yüksek):
30 °C
Ayar Adımı:
0.1 °C
Uzaktan Erişim:
Yok
Günlük Programlama:
Var
Haftalık Programlama:
Var

E.C.A. Poly Touch 400 Oda Termostatı Fiyatları

Eca Poly Touch 400B Programlanabilir Kablosuz Oda Termostatı

Satıcı: CNK SANAL MARKET

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 2299.00
E.C.A Kablosuz Oda Termostatı Dokunmatik Poly Touch 400B (YENİ ÜRÜN) 7006903006 KKM

Satıcı: CNK SANAL MARKET

2.301,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 2301.30
E.C.A. Poly Touch 400B Kablosuz Oda Termostatı Siyah

Satıcı: cnksanalmarket

2.366,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 2366.46
E.C.A. Poly Touch 400B Kablosuz Oda Termostatı Siyah

Satıcı: NORMTEK | 50 yorum

2.371,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 2371.50
E.C.A. Poly Touch 400B Programlanabilir Kablosuz Oda Termostatı Siyah

Satıcı: Cnk Sanal Market

2.490,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

5 2490.16
E.C.A. Poly Touch 400B Programlanabilir Kablosuz Oda Termostatı Siyah

Satıcı: Normtek

2.502,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

6 2502.50
E.C.A ODA TERMOSTADI KABLOSUZ POLY TOUCH 400B

Satıcı: Normtek

2.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 2550.00
Eca Poly Touch 400B Programlanabilir Kablosuz Oda Termostatı

Satıcı: cnk sanal market

2.684,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 2684.22
Eca Poly Touch 400B Programlanabilir Kablosuz Oda Termostatı

Satıcı: Yıldırımlar Yapı Market

2.697,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 2697.22
E.c.a Poly Touch 400B Kablosuz Oda Termostatı Siyah 7006903006

Satıcı: CANDAN GO

2.754,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 2754.10

E.C.A. Poly Touch 400 Oda Termostatı Fiyat Geçmişi

E.C.A. Poly Touch 400 Oda Termostatı Temel Özellikleri

5 °C
30 °C
0.1 °C
Yok
Var

E.C.A. Poly Touch 400 Oda Termostatı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Sıcaklık Ayarı (Düşük) 5 °C
• Sıcaklık Ayarı (Yüksek) 30 °C
• Ayar Adımı 0.1 °C
• Uzaktan Erişim Yok
• Günlük Programlama Var
• Haftalık Programlama Var

TASARIM

• Genişlik 160 mm
• Yükseklik 100 mm
• Derinlik 18.2 mm
• Genişlik (Alıcı) 90 mm
• Yükseklik (Alıcı) 90 mm
• Derinlik (Alıcı) 25 mm

E.C.A. Poly Touch 400 Oda Termostatı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.