Cihaz Tipi:
Bağlantı Tipi:
Sıcaklık Ayarı (Düşük):
5 °C
Sıcaklık Ayarı (Yüksek):
30 °C
Uzaktan Erişim:
Yok
Günlük Programlama:
Var
Haftalık Programlama:
Var

Viessmann 300S RF Oda Termostatı Fiyatları

Viessmann 300S RF Kablosuz Programlı TPI Oda Termostatı

Satıcı: Pazariçi

2.089,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 2089.00
Viessmann 300S RF Kablosuz Programlı TPI Oda Termostatı

Satıcı: turanmuhendislikk

2.090,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 2090.00
Viessmann 300S Rf Programlanabilir On/Off Kablosuz Oda Termostatı

Satıcı: ÖZTÜRK İNŞAAT VE ELEKTRİK

2.125,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 2125.20
Viessmann 300S Rf Kablosuz Programlı Tpı Oda Termostatı

Satıcı: NTicaret

2.162,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 2162.00
Viessmann 300S RF Programlanabilir On/Off Kablosuz Oda Termostatı

Satıcı: Mekanik Ürünler

2.185,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 2185.00
300S RF VİESSMANN ODA TERMOSTATI

Satıcı: Öztürk İnşaat ve Elektrik

2.230,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 2230.00
Viessmann 300S RF Programlanabilir On/Off Kablosuz Oda Termostatı

Satıcı: PAZARİÇİ

2.253,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 2253.02
Viessmann 300S RF Programlanabilir On/Off Kablosuz Oda Termostatı

Satıcı: Berkay Mimari Proje Müşavirlik Müh San

2.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 2290.00
300S RF VİESSMANN ODA TERMOSTATI

Satıcı: NTicaret

3.201,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 3201.00
Viessmann 300S RF Programlanabilir On/Off Kablosuz Oda Termostatı

Satıcı: enuygunkombi

3.864,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

10 3864.56

Viessmann 300S RF Oda Termostatı Fiyat Geçmişi

Viessmann 300S RF Oda Termostatı Temel Özellikleri

5 °C
30 °C
Yok
Var

Viessmann 300S RF Oda Termostatı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Sıcaklık Ayarı (Düşük) 5 °C
• Sıcaklık Ayarı (Yüksek) 30 °C
• Uzaktan Erişim Yok
• Günlük Programlama Var
• Haftalık Programlama Var

TASARIM

• Genişlik 125 mm
• Yükseklik 85 mm
• Derinlik 24 mm
• Genişlik (Alıcı) 90 mm
• Yükseklik (Alıcı) 90 mm
• Derinlik (Alıcı) 25 mm

Viessmann 300S RF Oda Termostatı İle En Çok Karşılaştırılan Oda Termostatları

Viessmann 300S RF Oda Termostatı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.