Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Fladen Xtra Flexx 15-40 gr 12 kg atarlı 2.40 cm 2 parça süper spin kamış Satıcı: Mahmutoğlu Av
1.590,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
1 1600
Fladen Xtra Flexx 240cm 15-40gr Spin Olta Kamışı Satıcı: TONGUÇ BALIKÇILIK
1.682,41 TL + Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
2 1692.41
Fladen Xtra Flexx Spin Kamış 240 (15-40G) Satıcı: Tonguç Balıkçılık
1.812,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
3 1812.70
Fladen Xtra Flexx Spın Kamış 2p 240 cm (15-40 Gr)
Satıcı: MUTLU BALIKÇILIK
1.850,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 1850.00
Fladen Xtra Flexx Spin Kamış 2P 240 CM 15-40 Gr Satıcı: MUTLUBALIKÇILIK
1.850,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 1850.00
Fladen Xtra Flexx 240 Cm 15 40Gr 2P Spin Olta Kamışı
Satıcı: OkyanusAV | 17 yorum
1.860,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 1860.00
Spin Kamışı Fladen Xtra Flexx 240Cm 15-40Gr Aksiyonlu Satıcı: GÜÇLÜ BALIKÇILIK
1.902,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
7 1902.45