Brüt Hacim:
Yalıtım Sistemi:
Dondurma:
En Düşük Voltaj:
En Yüksek Voltaj:

Coolist CLT33 Oto Buzdolabı Fiyatları

Coolist Clt33 12Volt/220Volt Ac/Dc 33 Litre Sıcak/Soğuk Oto Buzdolabı

Satıcı: Hirmanya

4.072,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 4072.20
Coolist Clt33 12Volt/220Volt Ac/Dc 33 Litre Sıcak/Soğuk Oto Buzdolabı

Satıcı: Pro Hırdavat

4.791,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 4791.30
Coolist CLT33 12Volt/220Volt AC/DC 33 Litre Sıcak/Soğuk Oto Buzdolabı

Satıcı: Hirmanya

4.748,85 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 4758.85
Coolist 12Volt/220Volt AC/DC 33 Litre Sıcak/Soğuk Oto Buzdolabı

Satıcı: Mavilim Elektronik

5.060,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 5060.00
Coolist 12Volt/220Volt AC/DC 33 Litre Sıcak/Soğuk Oto Buzdolabı

Satıcı: 3 Çınar

5.072,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 5072.00
Coolist CLT33 12Volt / 220 Volt AC/DC 33 Litre Sıcak/Soğuk Oto Buzdolabı

Satıcı: asozticaret

5.083,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 5083.26
Coolist Clt33 12Volt/220Volt Ac/Dc 33 Litre Sıcak/Soğuk Oto Buzdo

Satıcı: Hirmanya

5.154,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 5154.00
Coolist CLT33 12Volt/220Volt AC/DC 33 Litre Sıcak/Soğuk Oto Buzdolabı

Satıcı: ProHırdavat

5.346,35 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 5356.35
Esranın Dünyası Coolist CLT33 12VOLT/230VOLT Ac/dc 33 Litre Sıcak/soğuk Oto Buzdolabı

Satıcı: Esranın Dünyası

11.134,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 11134.67

Coolist CLT33 Oto Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Coolist CLT33 Oto Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Mavi
• Yükseklik 450 mm
• Genişlik 425 mm
• Derinlik 330 mm
• Net Ağırlık 3.4 kg

Coolist CLT33 Oto Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.