Iceco K95D Oto Buzdolabı

Brüt Hacim:
Dondurma:
Soğutma:

Iceco K95D Oto Buzdolabı Fiyatları

Iceco K95d 12/24Volt 95Lt Akülü/Kablolu/ Çift Bölmeli Kompresörlü Outdoor Oto Buzdolabı/Dondurucu (Akü Dahil Değildir)

Satıcı: ASÖZTİCARET

33.347,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 33347.90
Iceco K95d 12/24Volt 95Lt Akülü/Kablolu/ Çift Bölmeli Kompresörlü Outdoor Oto Buzdolabı/Dondurucu (Akü Dahil Değildir)

Satıcı: Hirmanya

33.384,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 33384.20
ICECO K95D 12/24Volt 95Lt Akülü/Kablolu/Çift Bölmeli Kompresörlü Outdoor Oto Buzdolabı/Dondurucu (Akü Dahil Değildir)

Satıcı: Hirmanya

35.190,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 35200
ICECO K95D 12/24Volt 95 Litre Akülü/Kablolu/ Çift Bölmeli Kompresörlü Tekerlekli Outdoor Oto Buzdolabı/Dondurucu (Akü Dahil Değildir)

Satıcı: asozticaret

37.440,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 37440.01
ICECO K95D 12/24Volt 95Lt Akülü/Kablolu/Çift Bölmeli Kompresörlü Outdoor Oto Buzdolabı/Dondurucu (Akü Dahil Değildir)

Satıcı: ProHırdavat

37.690,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 37700
ICECO 12/24Volt 95Lt Akülü/Kablolu/ Çift Bölmeli Kompresörlü Outdoor Oto Buzdolabı/Dondurucu (A

Satıcı: Makina Hırdavat

38.010,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 38010.38
ICECO K95D 12/24Volt 95 Litre Akülü/Kablolu/ Çift Bölmeli Kompresörlü Tekerlekli Outdoor Oto Buzdolabı/Dondurucu (Akü Dahil Değildir)

Satıcı: makinahirdavat

38.010,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 38010.38
ICECO 12/24Volt 95Lt Akülü/Kablolu/ Çift Bölmeli Kompresörlü Outdoor Oto Buzdolabı/Dondurucu (A

Satıcı: Hirmanya

38.386,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 38386.00

Iceco K95D Oto Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Iceco K95D Oto Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Brüt Hacim 95 lt
• Soğutma 20 °C
• Dondurma -20°C
• Diğer Özellikler Dijital Termostat Dijital Gösterge Tekerlek Özelliği Led Aydınlatma Kompresörlü Taşıma Kulplu

TASARIM

• Renk Siyah
• Yükseklik 568 mm
• Genişlik 882 mm
• Derinlik 470 mm
• Net Ağırlık 27.5 kg

Iceco K95D Oto Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.