Ürün Fonksiyonu:
Kullanıcı Ağırlığı:
0-25 kg
Kullanıcı Grubu:
Grup 0+
Kullanıcı Sınıfı:
Bebek
Yan Darbe Koruması:
Var
Ekstra Baş Desteği:
Var
Çoklu Yatış:
Var
Araç Bağlantısı:
Emniyet Kemeri

Comfymax Eris I-Size Isofixli 0-25 kg Oto Koltuğu Fiyatları

Comfymax Eris I-Size Isofixli 0-25KG Oto Koltuğu - Platinium Gray - Renkli

Satıcı: Toys to you

4.999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 saat önce

1 4999.99
Comfymax Eris I-Size 0 - 25 KG Isofixli Oto Koltuğu gri

Satıcı: bebeciti

5.159,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

2 5159.99
Comfymax Eris I-Size Isofixli 0-25Kg Oto Koltuğu - Platinium Gray

Satıcı: Hedefmarket

6.318,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 6318.11
Comfymax Eris I-Size Isofixli 0-25Kg Oto Koltuğu - Platinium Gray

Satıcı: CEYLAN ADAM

6.718,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 6718.00
Comfymax Eris I-Size 0 - 25 KG Isofixli Oto Koltuğu gri

Satıcı: canimbebem

7.063,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

5 7063.12
Comfymax Eris I-Size Isofixli 0-25kg Oto Koltuğu-Platinium Gray (Standart) 7.167,48 TL + Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 7177.48
Comfymax Eris I-Size Isofixli 0-25kg Oto Koltuğu-Platinium Gray (Çok Renkli)

Satıcı: MEKShop

7.787,80 TL + Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 7797.8
Comfymax Eris I-Size Isofixli 0-25Kg Oto Koltuğu - Platinium Gray

Satıcı: Biishe Ticaret

7.959,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 7959.72
Comfymax Eris I-Size Isofixli 0-25kg Oto Koltuğu - Platinium Gray

Satıcı: MEKs Shop

8.733,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 8733.66
Comfymax Eris I-Size Isofixli 0-25Kg Oto Koltuğu - Platinium Gray

Satıcı: MEKS Shop

8.733,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 8733.70
Comfymax Eris I-Size Isofixli 0-25kg Oto Koltuğu - Platinium Gray

Satıcı: buğrahayalin

10.052,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

11 10052.10

Comfymax Eris I-Size Isofixli 0-25 kg Oto Koltuğu Fiyat Geçmişi

Comfymax Eris I-Size Isofixli 0-25 kg Oto Koltuğu Temel Özellikleri

0-25 kg
Grup 0+
Bebek
Var
Emniyet Kemeri
Kemer Tipi:
5 Noktalı
Koltuk Pozisyonu:
Sürüş Yönü
Yatış Pozisyonu:
4 Kademe
Çıkartılabilir Kılıf:
Var
Kullanım Kriteri:
Kiloya Göre

Comfymax Eris I-Size Isofixli 0-25 kg Oto Koltuğu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Fonksiyonu Oto Koltuğu
• Kullanıcı Grubu Grup 0+ Grup 1 Grup 2
• Kullanıcı Sınıfı Bebek Çocuk Yürümeye Başlayan Çocuk
• Kullanım Kriteri Kiloya Göre
• Kullanıcı Ağırlığı 0-25 kg
• Çıkartılabilir Kılıf Var
• Diğer Özellikler Ekstra Destek Minderi Kemer Üzerinde Koruyucu Pedler Yıkanabilir Kılıf

GÜVENLİK/KONFOR

• Araç Bağlantısı Emniyet Kemeri Isofix
• Kemer Tipi 5 Noktalı
• Koltuk Pozisyonu Sürüş Yönü Sürüş Yönü Tersi
• Çoklu Yatış Var
• Yatış Pozisyonu 4 Kademe
• Ekstra Baş Desteği Var
• Yan Darbe Koruması Var
• Kemer Yükseklik Ayarı Var
• Güvenlik Standardı ECE R44

TASARIM

• Ağırlık 8.5 kg
• Yükseklik 60 cm
• Genişlik 53 cm
• Derinlik 45 cm
• Renk Seçenekleri Gri

Comfymax Eris I-Size Isofixli 0-25 kg Oto Koltuğu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.