Ürün Fonksiyonu:
Kullanıcı Grubu:
Grup 0+
Kullanıcı Sınıfı:
Bebek
Yan Darbe Koruması:
Var
Araç Bağlantısı:
Emniyet Kemeri
Kemer Tipi:
3 Noktalı
Koltuk Pozisyonu:
Sürüş Yönü Tersi
Kullanım Kriteri:
Boya Göre

Inglesina Darwin Infant I-Size Oto Koltuğu Fiyatları

Inglesina Darwin Infant i-Size Gr 0+ Bebek Ana Kucağı ve Oto Koltuğu 40-75 cm

Satıcı: Joker Baby

18.742,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 18742.50
Inglesina Darwin Infant i-Size Gr 0+ Bebek Ana Kucağı ve Oto Koltuğu 40-75 cm

Satıcı: Joker Baby

18.742,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 18742.50
Darwin Infant i-Size Gr 0+ 0-13 kg Opal Ivory Bebek Ana Kucağı ve Oto Koltuğu 18.742,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

3 18752.5
Darwin Infant i-Size Gr 0+ 0-13 kg Union Grey Bebek Ana Kucağı ve Oto Koltuğu 18.742,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

4 18752.5
Inglesina Darwin Infant i-Size Gr 0+ Bebek Ana Kucağı ve Oto Koltuğu 40-75 cm - Upper Black

Satıcı: Joker Baby

19.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 19990.00
Inglesina Darwin Infant i-Size Gr 0+ Bebek Ana Kucağı ve Oto Koltuğu 40-75 cm Upper Black 0-13 kg Taşıma Kapasitesi

Satıcı: Baby Baby | 4 yorum

24.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 24990.00
Inglesina Darwin Infant i-Size Gr 0+ Bebek Ana Kucağı ve Oto Koltuğu 40-75 cm - Upper Black

Satıcı: Baby Baby

24.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 24990.00
Inglesina Darwin Infant Recline i-Size Gr 0+ Yatırılabilen Bebek Ana Kucağı ve Oto Koltuğu 40-75 cm Platinum Grey BOŞ

Satıcı: Amazon.com.tr

33.743,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

8 33753.27
Inglesina Darwin Infant Recline i-Size Gr 0+ Yatırılabilen Bebek Ana Kucağı ve Oto Koltuğu 40-75 cm Magnet Grey

Satıcı: Joker Baby TR

39.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

9 40000
Inglesina Darwin Infant Recline I-Size gr 0+ Yatırılabilen Bebek Ana Kucağı ve Oto Koltuğu 40-75 cm - Hudson Blue

Satıcı: Baby Baby

39.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 39990.00

Inglesina Darwin Infant I-Size Oto Koltuğu Fiyat Geçmişi

Inglesina Darwin Infant I-Size Oto Koltuğu Temel Özellikleri

Grup 0+
Bebek
Var
Emniyet Kemeri
3 Noktalı
Sürüş Yönü Tersi
Boya Göre

Inglesina Darwin Infant I-Size Oto Koltuğu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Fonksiyonu Oto Koltuğu
• Kullanıcı Grubu Grup 0+
• Kullanıcı Sınıfı Bebek
• Kullanım Kriteri Boya Göre
• Kullanıcı Boyu 45-75 cm
• Diğer Özellikler Aynı Marka Bebek Arabalarına Uyum Ekstra Destek Minderi Kemer Üzerinde Koruyucu Pedler Koruyucu Tente

GÜVENLİK/KONFOR

• ADAC Puanı 2.0
• Araç Bağlantısı Emniyet Kemeri Isofix (Opsiyonel)
• Kemer Tipi 3 Noktalı
• Koltuk Pozisyonu Sürüş Yönü Tersi
• Yan Darbe Koruması Var
• Kemer Kılavuzları Var
• Güvenlik Standardı ECE R129

TASARIM

• Renk Seçenekleri Bej Füme Gri Lacivert Siyah Yeşil

Inglesina Darwin Infant I-Size Oto Koltuğu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.