Maxi-Cosi Mica Oto Koltuğu

Ürün Fonksiyonu:
Kullanıcı Grubu:
Grup 0
Kullanıcı Sınıfı:
Bebek
Yan Darbe Koruması:
Var
Ekstra Baş Desteği:
Var
Çoklu Yatış:
Var
Araç Bağlantısı:
Isofix
Kemer Tipi:
5 Noktalı

Maxi-Cosi Mica Oto Koltuğu Fiyatları

Maxi-Cosi Mica 360 Pro Isofix Authentic Black 0-18 kg Oto Koltuğu

Satıcı: En uygun Bebek Mağazacılık

23.029,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

1 23029.02
Maxi-Cosi Mica 360 Pro Isofix Authentic Grey 0-18 kg Oto Koltuğu

Satıcı: En uygun Bebek Mağazacılık

23.029,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

2 23029.02
MaxiCosi Mica 360 Pro İSize Dünyanın İlk Kızaklı, Araç Dışına Çıkabilen Adac'Lı İsofix'Li 360 Dönebilir Yatabilir 018 Kg Bebek Oto Koltuğu Authentic Grey grey

Satıcı: enuygunmagazacilik

23.659,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

3 23659.09
Maxi-Cosi Mica 360 Pro I-Size Dünyanın Ilk Kızaklı, Araç Dışına Çıkabilen Adac'lı Isofix'li 360 Dönebilir Yatabilir 0-18 kg Bebek Oto Koltuğu Authentic Truffle

Satıcı: Maxi Cosi Türkiye | 211 yorum

24.799,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 24799.20
Maxi-Cosi Mica 360 Pro I-Size Dünyanın Ilk Kızaklı, Araç Dışına Çıkabilen Adac'lı Isofix'li 360 Dönebilir Yatabilir 0-18 kg Bebek Oto Koltuğu Authentic Truffle

Satıcı: ebebek | 211 yorum

24.799,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 24799.20
MAXİ-COSİ Maxi-cosi Mica 360 Pro I-size Ilk Kızaklı ,araç Dışına Çıkabilen 360 Dönebilir Authentic Truffle

Satıcı: Maxi Cosi Türkiye

24.799,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 24799.20
MaxiCosi Mica 360 Pro İSize Dünyanın İlk Kızaklı, Araç Dışına Çıkabilen İsofix'Li 360 Dönebilir Yatabilir 018 Kg Bebek Oto Koltuğu Authentic Graphite gri

Satıcı: maxi-cositurkiye

24.799,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

7 24799.20
Mica 360 Pro I-Size SlideTech Kızaklı İsofix'li 360° Dönebilir Yatabilir 0-18 kg Authentic Black Bebek Oto Koltuğu 24.799,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 24809.2
Mica 360 Pro I-Size SlideTech Kızaklı İsofix'li 360° Dönebilir Yatabilir 0-18 kg Authentic Grey Bebek Oto Koltuğu 24.799,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 24809.2

Maxi-Cosi Mica Oto Koltuğu Fiyat Geçmişi

Maxi-Cosi Mica Oto Koltuğu Temel Özellikleri

Grup 0
Bebek
Var
Isofix
5 Noktalı
Koltuk Pozisyonu:
Sürüş Yönü
Çıkartılabilir Kılıf:
Var
Kullanım Kriteri:
Boya Göre

Maxi-Cosi Mica Oto Koltuğu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Fonksiyonu Oto Koltuğu
• Kullanıcı Grubu Grup 0 Grup 0+ Grup 1
• Kullanıcı Sınıfı Bebek Yürümeye Başlayan Çocuk
• Kullanım Kriteri Boya Göre
• Kullanıcı Boyu 45-105 cm
• Çıkartılabilir Kılıf Var
• Diğer Özellikler Destek Ayağı Hafızalı Baş Köpüğü Hava Geçiren Şase Yıkanabilir Kılıf

GÜVENLİK/KONFOR

• Araç Bağlantısı Isofix
• Kemer Tipi 5 Noktalı
• 360° Dönebilme Var
• Koltuk Pozisyonu Sürüş Yönü Sürüş Yönü Tersi
• Çoklu Yatış Var
• Ekstra Baş Desteği Var
• Yan Darbe Koruması Var
• Güvenlik Standardı ECE R129

TASARIM

• Renk Seçenekleri Antrasit Gri Siyah

Maxi-Cosi Mica Oto Koltuğu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.