Ürün Fonksiyonu:
Kullanıcı Ağırlığı:
0-13 kg
Kullanıcı Grubu:
Grup 0+
Kullanıcı Sınıfı:
Bebek
Yan Darbe Koruması:
Var
Ekstra Baş Desteği:
Var
Araç Bağlantısı:
Emniyet Kemeri
Kemer Tipi:
3 Noktalı

Maxi-Cosi Pebble Oto Koltuğu Fiyatları

Maxi-Cosi Pebble Oto Koltuğu-Ana Kucağı / Robin Red

Satıcı: CEYLAN ADAM

8.116,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 8116.90
Maxi-Cosi Pebble Oto Koltuğu-Ana Kucağı / Robin Red

Satıcı: hedefmarket

8.141,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 8141.70
MAXİ-COSİ Maxi-Cosi Pebble S Bebek Oto Koltuğu ve Ana Kucağı 0-13 Kg Tonal Graphite

Satıcı: Maxi Cosi Türkiye

15.272,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 15272.00
Maxi-Cosi Pebble S Bebek Oto Koltuğu ve Ana Kucağı 0- 13 kg Tonal Graphite black

Satıcı: maxi-cositurkiye

15.272,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 15272.00
Maxi-Cosi Pebble S Bebek Oto Koltuğu ve Ana Kucağı 0-13 Kg Tonal Graphite

Satıcı: Maxi-Cosi Türkiye

15.272,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 15272.00
Pebble S 0-13 Kg Tonal Graphite Bebek Oto Koltuğu ve Ana Kucağı 15.272,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 15282
Maxi-Cosi Pebble Oto Koltuğu-Ana Kucağı / Robin Red - Kırmızı

Satıcı: Gambit Studio

15.541,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 15541.58
Maxi-Cosi Pebble Slidetech Tam Yatabilen 0-13 kg Ana Kucağı ve Oto Koltuğu Twillic Black

Satıcı: Maxi Cosi Türkiye | 30 yorum

17.935,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 17935.24
Maxi-Cosi Pebble Slidetech Tam Yatabilen 0-13 kg Ana Kucağı ve Oto Koltuğu Twillic Black siyah

Satıcı: maxi-cositurkiye

17.935,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 17935.24
Maxi-Cosi Pebble SlideTech Tam Yatabilen 0-13 Kg Ana Kucağı ve Oto Koltuğu Twillic Truffle

Satıcı: Maxi-Cosi Türkiye

17.935,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 17935.24
MAXİ-COSİ Maxi-Cosi Pebble SlideTech Tam Yatabilen 0-13 Kg Ana Kucağı ve Oto Koltuğu Twillic Truffle

Satıcı: Maxi Cosi Türkiye

18.879,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 18879.20
Pebble S Adac'lı İsofix Bazalı 0-13 kg Tonal Graphite Ana Kucağı ve Bebek Oto Koltuğu 28.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

12 28810

Maxi-Cosi Pebble Oto Koltuğu Fiyat Geçmişi

Maxi-Cosi Pebble Oto Koltuğu Temel Özellikleri

0-13 kg
Grup 0+
Bebek
Var
Emniyet Kemeri
3 Noktalı
Koltuk Pozisyonu:
Sürüş Yönü Tersi
Çıkartılabilir Kılıf:
Var
Kullanım Kriteri:
Kiloya Göre

Maxi-Cosi Pebble Oto Koltuğu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Fonksiyonu Oto Koltuğu Taşıma Koltuğu Ana Kucağı
• Kullanıcı Grubu Grup 0+
• Kullanıcı Sınıfı Bebek
• Kullanım Kriteri Kiloya Göre
• Kullanıcı Ağırlığı 0-13 kg
• Kullanıcı Boyu 45-75 cm
• Çıkartılabilir Kılıf Var
• Diğer Özellikler Aktif Germe Sistemi Kemer Üzerinde Koruyucu Pedler Uçak Kullanıma Uygunluk Yıkanabilir Kılıf

GÜVENLİK/KONFOR

• ADAC Puanı İyi
• Araç Bağlantısı Emniyet Kemeri Isofix (Opsiyonel)
• Kemer Tipi 3 Noktalı
• Koltuk Pozisyonu Sürüş Yönü Tersi
• Ekstra Baş Desteği Var
• Yan Darbe Koruması Var
• Kemer Kılavuzları Var
• Kemer Yükseklik Ayarı Var
• Güvenlik Standardı ECE R44/04 TÜV/958-01/2001

TASARIM

• Ağırlık 4 kg
• Yükseklik 56 cm
• Genişlik 44 cm
• Derinlik 71 cm
• Renk Seçenekleri Bordo Füme Gri Kahverengi Kırmızı Lacivert Mavi Pembe Siyah Turkuaz

Maxi-Cosi Pebble Oto Koltuğu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.