Norfolk Porto Oto Koltuğu

Ürün Fonksiyonu:
Kullanıcı Ağırlığı:
0-13 kg
Kullanıcı Grubu:
Grup 0+
Kullanıcı Sınıfı:
Bebek
Yan Darbe Koruması:
Yok
Ekstra Baş Desteği:
Yok
Çoklu Yatış:
Yok
Kemer Tipi:
3 Noktalı

Norfolk Porto Oto Koltuğu Fiyatları

Norfolk Porto Bebek Taşıma Koltuğu - Anakucağı Koltuğu Puset Ana Kucağı - Kırmızı

Satıcı: Morsepet

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 1299.00
Norfolk Porto Taşıma Koltuğu - Ana kucağı Koltuğu - Ana Kucağı

Satıcı: Teif

1.234,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 1234.90
Norfolk Porto 0-13 Kg Oto Koltuğu

Satıcı: Teif

1.234,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 1234.90
Norfolk Porto Bebek Taşıma Koltuğu Lüks Pedli Bebek Taşıma Puseti - Ana Kucağı

Sadece Mobilde

1.493,12 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 1503.12
Norfolk Porto Bebek Taşıma Koltuğu Lüks Pedli Bebek Taşıma Puseti - Ana Kucağı

Sadece Mobilde

1.493,12 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1503.12
Norfolk Porto Taşıma Koltuğu - Ana Kucağı Koltuğu - Ana Kucağı

Satıcı: Teif

1.779,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

6 1779.50
Norfolk Porto Taşıma Koltuğu - Ana Kucağı Koltuğu - Ana Kucağı

Satıcı: Teif

1.779,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 1779.50
NORFOLK Porto Bebek Taşıma Koltuğu Lüks Pedli Bebek Taşıma Puseti - Ana Kucağı

Satıcı: Teif

1.893,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 1893.12
NORFOLK Porto Bebek Taşıma Koltuğu Lüks Pedli Bebek Taşıma Puseti - Ana Kucağı

Satıcı: Teif

1.893,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 1893.12
Norfolk Porto Bebek Taşıma Koltuğu - Anakucağı Koltuğu Puset Ana Kucağı - Mavi

Satıcı: Teif

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 1899.00

Norfolk Porto Oto Koltuğu Fiyat Geçmişi

Norfolk Porto Oto Koltuğu Temel Özellikleri

0-13 kg
Grup 0+
Bebek
Yok
3 Noktalı
Çıkartılabilir Kılıf:
Var
Kullanım Kriteri:
Kiloya Göre

Norfolk Porto Oto Koltuğu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Fonksiyonu Taşıma Koltuğu Ana Kucağı
• Kullanıcı Grubu Grup 0+
• Kullanıcı Sınıfı Bebek
• Kullanım Kriteri Kiloya Göre
• Kullanıcı Ağırlığı 0-13 kg
• Çıkartılabilir Kılıf Var
• Diğer Özellikler Ayarlanabilen Kol Ekstra Destek Minderi Kemer Üzerinde Koruyucu Pedler Koruyucu Tente Yıkanabilir Kılıf

GÜVENLİK/KONFOR

• Kemer Tipi 3 Noktalı
• Çoklu Yatış Yok
• Ekstra Baş Desteği Yok
• Yan Darbe Koruması Yok
• Kemer Kılavuzları Yok
• Kemer Yükseklik Ayarı Yok

TASARIM

• Ağırlık 3.2 kg
• Renk Seçenekleri Gri Mavi Mor

Norfolk Porto Oto Koltuğu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.