Ürün Fonksiyonu:
Kullanıcı Ağırlığı:
15-36 kg
Kullanıcı Grubu:
Grup 3
Kullanıcı Sınıfı:
Çocuk
Kemer Tipi:
Araç Kemeri
Koltuk Pozisyonu:
Sürüş Yönü
Çıkartılabilir Kılıf:
Var
Kullanım Kriteri:
Kiloya Göre

Renolux Jet Softness Yükseltici Oto Koltuğu Fiyatları

Renolux Jet 2 Softness Yükseltici Oto Koltuğu 15-36 Kg Kırmızı Kırmızı 4-11 Yaş

Satıcı: Koyuncuoğluyapımarket

4.511,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

1 4511.10
Renolux Jet 2 Softness Yükseltici Oto Koltuğu 15-36 Kg Lacivert Lacivert 4-11 Yaş

Satıcı: Koyuncuoğluyapımarket

4.511,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

2 4511.10
Renolux Jet 2 Softness Yükseltici Oto Koltuğu 15-36 Kg Siyah | Yüksek Güvenlikli ve Konforlu Çocuk Koltuğu

Satıcı: Welcome Baby

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 4809
Renolux Jet 2 Softness Yükseltici Oto Koltuğu 15-36 Kg Lacivert | Yüksek Güvenlikli ve Konforlu Çocuk Koltuğu

Satıcı: Welcome Baby

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 sn önce

4 4809
Renolux Jet 2 Softness Yükseltici Oto Koltuğu 15-36 Kg Kırmızı | Yüksek Güvenlikli ve Konforlu Çocuk Koltuğu

Satıcı: Welcome Baby

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

5 4809
Renolux Jet 2 Softness Yükseltici Oto Koltuğu 15-36 Kg Çocuk Koltuğu Lacivert

Satıcı: Welcome Baby

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 4799.00
Renolux Jet 2 Softness Yükseltici Oto Koltuğu 15-36 Kg Çocuk Koltuğu Kırmızı

Satıcı: Welcome Baby

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 4799.00
Jet 2 Softness 15-36 Kg Lacivert Yükseltici Oto Koltuğu 4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 4809
Jet 2 Softness 15-36 Kg Siyah Yükseltici Çocuk Oto Koltuğu 4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 4809

Renolux Jet Softness Yükseltici Oto Koltuğu Fiyat Geçmişi

Renolux Jet Softness Yükseltici Oto Koltuğu Temel Özellikleri

15-36 kg
Grup 3
Çocuk
Araç Kemeri
Sürüş Yönü
Var
Kiloya Göre

Renolux Jet Softness Yükseltici Oto Koltuğu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Fonksiyonu Yükseltici
• Kullanıcı Grubu Grup 3
• Kullanıcı Sınıfı Çocuk
• Kullanım Kriteri Kiloya Göre
• Kullanıcı Ağırlığı 15-36 kg
• Çıkartılabilir Kılıf Var
• Diğer Özellikler Çelik Gövde Yıkanabilir Kılıf

GÜVENLİK/KONFOR

• Kemer Tipi Araç Kemeri
• Koltuk Pozisyonu Sürüş Yönü
• Güvenlik Standardı ECE R44/04

TASARIM

• Renk Seçenekleri Kırmızı Lacivert Siyah

Renolux Jet Softness Yükseltici Oto Koltuğu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.