MSI Force GC300 Oyun Kolu

Bağlantı Tipi:
Işıklandırma:
Yok
Titreşim:
Var
Değiştirilebilir Düğme:
Yok

MSI Force GC300 Oyun Kolu Fiyatları

Msı Force Gc300 W Kablosuz Beyaz Gamepad Mjmjmsı0006

Satıcı: gezginteknoloji

2.697,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 2697.00
Msı Force Gc300 W Kablosuz Beyaz Gamepad Mjmjmsı0006

Satıcı: luce

2.789,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 2789.07
MSI GG FORCE GC300 W SİYAH OYUN KOLU KABLOSUZ 600MAH BATARYA PC/ANDROID 8+ DESTEĞI AYARLANABİLİR TETİK TUŞU ÇIFT TITRESIM MOTORU 2M

Satıcı: DijitalPulse

3.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

3 3010
MSI Force GC300 Kablosuz Gamepad 3.099,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

4 3109
MSI FORCE GC300 W Kablosuz Siyah Gamepad

Satıcı: KOCAYUNUS

3.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 3169.00
MSI FORCE GC300 W Kablosuz Siyah Gamepad

Satıcı: OverGame

3.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 3169.00
MSI Force GC300 Siyah Kablolu/Kablosuz Oyun Kolu

Satıcı: Betaplus

3.374,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 3374.63
MSI FORCE GC300 WIRELESS Beyaz Kablosuz Gamepad

Satıcı: Kafkasda

3.394,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

8 3394.03
MSI FORCE GC300 WIRELESS Kablosuz Gamepad 3.377,96 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 3387.96
MSI FORCE GC300 WIRELESS Kablosuz Gamepad 3.377,96 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3387.96
MSI FORCE GC300 W Kablosuz Siyah Gamepad 3.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

11 3549.00
MSI FORCE GC300 W Kablosuz Beyaz Gamepad 3.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

12 3549.00
MSI Force GC300 White Kablosuz Gamepad 3.463,00 TL + 99,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

13 3473
MSI FORCE GC300 WIRELESS Beyaz Kablosuz Gamepad 3.594,96 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 3604.96
MSI FORCE GC300 WIRELESS Beyaz Kablosuz Gamepad 3.594,96 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 3604.96
Msı Gg Force Gc300 W Beyaz Oyun Kolu Kablosuz 600Mah Batarya Pc/Androıd 8+ Destegı Ayarlanabılır Tetık Tusu Çıft Tıtresım Motoru 2M

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

3.929,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

16 3929.50
Msı Gg Force Gc300 W Beyaz Oyun Kolu Kablosuz Gamepad

Satıcı: ZmTeknoloji

3.938,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

17 3938.70

MSI Force GC300 Oyun Kolu Fiyat Geçmişi

MSI Force GC300 Oyun Kolu Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

İŞLEVSELLİK

• Titreşim Var
• Değiştirilebilir Düğme Yok
• Ek Fonksiyon Düğmesi (Yuvası) Var
• Analog Joystik Var
• Pil Tipi Dahili Li-Ion
• Pil Kapasitesi 600 mAh
• Kullanım Süresi 20 sa

BAĞLANTI

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Kablosuz Bağlantı Tipi Bluetooth Wi-Fi
• Kablolu Kullanabilme Var
• AUX Var
• AUX İşlevi Kulaklık Mikrofon

FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Işıklandırma Yok
• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 230 g
• Genişlik 148 mm
• Yükseklik 111 mm
• Derinlik 68 mm

MSI Force GC300 Oyun Kolu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.