Bağlantı Tipi:
Işıklandırma:
Yok
Titreşim:
Var
Değiştirilebilir Düğme:
Yok

Razer Wolverine V3 Pro Oyun Kolu Fiyatları

RAZER Wolverine V3 Pro Kablosuz Oyun Kontrolcüsü: Xbox ve Windows PC için lisanslı

Satıcı: Nethouse

9.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

1 9990.00
Wolverine V3 Pro Siyah Oyun Kolu RZ06‑05200100‑R3U1 9.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 10000
Razer Wolverine V3 Pro Siyah - Rz06 05200100 R3u1

Satıcı: Nethouse

10.406,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 10406.70
Razer Wolverine V3 Pro Siyah (Rz06 05200100 R3u1)

Satıcı: NetHouse

10.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

4 10490.00
Razer Wolverine V3 Pro Siyah - Rz06 05200100 R3u1

Satıcı: RazerShop

11.109,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 11109.45
Razer Wolverine V3 Pro - Xbox ve PC için Kablosuz Espor Kumandası (HyperSpeed Kablosuz, Mecha Dokunsal Aksiyon Düğmeleri, Kayma Önleyici Hall Effect analog parmak çubukları) Beyaz

Satıcı: Amazon.com.tr

18.389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

6 18399
Razer Wolverine V3 Pro - Xbox Ve Pc İçin Kablosuz Espor Denetleyicisi - Hall Etkisi Analog Çubuklar (Hyperspeed ​​Kablosuz, Mecha Dokunsal Eylem Düğmeleri, Dokunsal Titreşimler) Beyaz

Satıcı: ylmzhome

30.042,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

7 30042.50
Razer Wolverine V3 Pro - Xbox Ve Pc Için Kablosuz Espor Kumandası (Hyperspeed Kablosuz, Mecha Dokuns

Satıcı: Toy Fox

35.869,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 35869.62

Razer Wolverine V3 Pro Oyun Kolu Fiyat Geçmişi

Razer Wolverine V3 Pro Oyun Kolu Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

İŞLEVSELLİK

• Titreşim Var
• Değiştirilebilir Düğme Yok
• Ek Fonksiyon Düğmesi (Yuvası) Var
• Analog Joystik Var
• Kullanım Süresi 20 sa

BAĞLANTI

• Bağlantı Tipi Kablolu
• Kablosuz Bağlantı Tipi USB Alıcı
• Kablolu Kullanabilme Var
• AUX Var
• AUX İşlevi Kulaklık Mikrofon

FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Işıklandırma Yok
• Renk Seçenekleri Beyaz
• Ağırlık 304 g
• Genişlik 157 mm
• Yükseklik 65 mm
• Derinlik 106 mm

Razer Wolverine V3 Pro Oyun Kolu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.