4.7 (1 oy) / 2 yorum

MSI Claw A8 (BZ2EM-024TR)

Grafik İşleme Gücü:
5.95 TFLOPs
İşlem Birimi:
16 CUs
Depolama Kapasitesi:
İşlemci Frekansı:
Çekirdek Sayısı:
8
TV Oyun Çözünürlüğü:
TV Video Çözünürlüğü:
Bluetooth:
Var

MSI Claw A8 Fiyatları

Msı Claw A8 Bz2Em-024Tr Amd Ryzen Z2 Extreme 24Gb 1Tb Ssd W11 Home 8" Fhd+ 120Hz El Oyun Bilgisayarı

Satıcı: Gpn Teknoloji

74.859,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 74859.01
Msı Claw A8 Bz2Em-024Tr Amd Ryzen Z2 Extreme 24Gb 1Tb Ssd W11 Home 8" Fhd+ 120Hz El Oyun Bilgisayarı

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

77.277,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 77277.64
MSI CLAW A8 BZ2EM-024TR AMD Ryzen Z2 EXTREME 24 GB 1 TB SSD Windows 11 Home 8" FHD+ 120Hz Gamepad Beyaz

Satıcı: EbrarBilgisayar

78.197,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 78197.66
MSI CLAW A8 BZ2EM-024TR AMD Ryzen Z2 Extreme 24GB LPDDR5x 1TB SSD 8 inç Full HD+ 120Hz W11 Home Dokunmatik Oyun Konsolu 78.134,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 78144
MSI CLAW A8 BZ2EM-024TR AMD Ryzen Z2 Extreme 24GB LPDDR5x 1TB SSD 8 inç Full HD+ 120Hz W11 Home Dokunmatik Oyun Konsolu 78.134,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 78144
MSI CLAW A8 BZ2EM-024TR AMD Ryzen Z2 EXTREME 24GB 1TB SSD Windows 11 Home 8" FHD+ 120Hz El Oyun Bilgisayarı - 1 TB - 24 GB

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

79.415,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 79415.75
MSI CLAW A8 BZ2EM-024TR AMD Ryzen Z2 EXTREME 24GB 1TB SSD Windows 11 Home 8" FHD+ 120Hz El Oyun Bilgisayarı - 1 TB - 24 GB

Satıcı: Techburada

79.697,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 79697.85
MSI CLAW A8 BZ2EM-024TR AMD Ryzen Z2 EXTREME 24 GB 1 TB SSD Windows 11 Home 8" FHD+ 120Hz Gamepad Beyaz

Satıcı: Tekramarket

80.955,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

8 80955.62
Msı Claw A8-Bz2emx-024Tr Amd Ryzen Z2 Extreme 24Gb 1Tb Ssd 8 Fhd+ 120Hz Windows 11 Home El Oyun Bilgisayarı

Satıcı: EbrarBilgisayar

83.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 83189.00
Msı Claw A8 Bz2em-024Tr Ryzen Z2 Extreme 24Gb Lpddr5x Uma 1Tb Ssd 8.0 Fhd+ 120Hz W11

Satıcı: Netsiparis

84.194,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 84194.60

MSI Claw A8 Fiyat Geçmişi

MSI Claw A8 Temel Özellikleri

5.95 TFLOPs
16 CUs
8
Var
Wi-Fi Standardı:

MSI Claw A8 Özellikleri

GÖRÜNTÜ/SES GÖRÜNTÜ/SES

• Hoparlör Var
• Hoparlör Özelliği Stereo Hoparlör 2x 2W
• Mikrofon Var
• Diğer Ses Özellikleri Hi-Res Audio DTS
• Ekran Var
• Ekran Çözünürlüğü 1920x1200p (WUXGA)
• Ekran Teknolojisi IPS
• Ekran Boyutu 8 inç
• Piksel Yoğunluğu 283 PPI
• Parlaklık 500 nit
• Yenileme Hızı 120 Hz
• Dokunmatik Ekran Var
• Ekran Özellikleri VRR
• TV Kullanımı Opsiyonel
• TV Oyun Çözünürlüğü 1920x1200p (WUXGA)
• TV Video Çözünürlüğü 1920x1200p (WUXGA)
• FPS Değeri 120 fps
• HDR Desteği Yok
• HDCP Desteği Var

DONANIM/YAZILIM DONANIM/YAZILIM

• Depolama Arayüzü PCIe 4.0
• Depolama Kapasitesi 1 TB
• Depolama Türü SSD (NVMe)
• İşletim Sistemi Windows 11
• İşlemci AMD Ryzen Z2 Extreme
• İşlemci Frekansı 2.0 GHz
• İşlemci Frekansı (OC) 5.0 GHz
• Çekirdek Sayısı 8
• Grafik İşlemcisi AMD Radeon 890M
• Grafik İşleme Gücü 5.95 TFLOPs
• İşlem Birimi 16 CUs
• Grafik Frekansı (OC) 2.9 GHz
• Bellek 24 GB
• Bellek Tipi LPDDR5X
• Bellek Frekansı 8 GHz

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz Yeşil
• Yükseklik 24 mm
• Genişlik 299.5 mm
• Derinlik 126.2 mm
• Ağırlık 765 g

MSI Claw A8 İle En Çok Karşılaştırılan Oyun Konsolları

MSI Claw A8 Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Ahmet Profil Resmi

53 yorum

Ahmet Atari Gamestation Go el konsolunu da ekler misiniz lütfen?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Ahmet Ülkemizde satışa sunulması durumunda eklenecektir.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.