Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Playstation 4 Slim 1Tb Tek Kol (İkinci El) Outlet/2.El Fiyatı
Satıcı: DOLGUN BİLİŞİM
13.578,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 13578.90
Playstation 4 Slim 1 Tb Tek Kol + Mafia 3 Oyun Cd’si (İkinci El) Outlet/2.El Fiyatı
Satıcı: DOLGUN BİLİŞİM
13.755,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 13755.20
Ps KONSOL STR PS4 1 Tb Slim Kasa 2 Adet V2 Kol Ürün 12 Ay Garanti Satıcı: KONSOL STR
15.700,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 15700.00
Sony Playstation 4 Ps4 Slim 1Tb Türkçe Menü + 2. Kol Oyun Konsolu Satıcı: Kocateknoloji
16.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
4 16999.00
Sony Playstation 4 Slim 1 Tb + 2. Ps4 Kol Satıcı: Kocateknoloji
16.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
5 16999.00
Sony Ps4 Slim 1 Tb -2 Kol
Satıcı: MR GAME
19.051,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 19051.80
Sony Playstation 4 Ps4 Slim 1Tb Türkçe Menü + 2. Kol Oyun Konsolu
Satıcı: MR GAME
19.051,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 19051.80
GlowTech Bursa Sony Ps4 1 Tb Slim Kasa 10 Oyunlu 2 Adet V2 Kol (11.00V) Revize Edilmiş Ürün 12 Ay Garanti Satıcı: ASEM OYUNKONSOL
22.550,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
8 22550.00
500 GB
13.900,00 TL
1 TB
15.700,00 TL
GENEL BİLGİLER
GÖRÜNTÜ/SES
DONANIM/YAZILIM
BAĞLANTILAR
Sony PlayStation 5 Slim Blu-ray Sürücü / İnce
34.199,10 TL
Sony PlayStation 5 Pro
53.470,00 TL
Microsoft Xbox Series S 512 GB
31.835,45 TL
Nintendo Switch 2
27.298,00 TL
Sony PlayStation 5 Blu-ray Sürücü
33.562,06 TL
Microsoft Xbox Series X Siyah
35.769,02 TL
Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition İnce / Dijital
30.797,00 TL
Sony PlayStation 4 Pro 1 TB
Sony PlayStation 3 Slim 250 GB