Azami Sayım Hızı:
1200 adet/dk
Üst Tepsi Kapasitesi:
500 adet
Alt Tepsi Kapasitesi:
300 adet
İade Haznesi Kapasitesi:
100 adet
Para Birimi Hafızası:
40 ülke
İade Haznesi:
Var

Hyundai MIB MIB-11 Para Sayma Makinesi Fiyatları

Hyundai Mib-11 Para Sayma Makinesi

Satıcı: tumpa

66.832,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 66832.50
Hyundai Mıb-11 40 Ülke Karışık Para Sayma Makinesi

Satıcı: Tumpa

66.869,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 66869.30
Hyundai MIB-11 40 Ülke Karışık Para Sayma Makinesi

Satıcı: Sigma Para Sayma Makineleri

67.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 67010
Hyundai Mib-11 Para Sayma Makinesi

Satıcı: sigmaparasayma

67.401,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 67401.55
Hyundai MIB-11 Fitness'lı 40 Ülke Karışık Para Sayma Makinesi

Satıcı: TUMPA

68.483,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 68493
Hyundai Mıb-11V Yarı Fitness'lı 40 Ülke Karışık Para Sayma Makinesi

Satıcı: Mavilim Elektronik

68.905,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 68905.90
Hyundai MIB-11 40 Ülke Karışık Para Sayma Makinesi

Satıcı: Tumpa

69.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 69600.00
Hyundai MIB-11V Yarı Fitness'lı 40 Ülke Karışık Para Sayma Makinesi

Satıcı: Mavilim Elektronik

70.126,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 70126.50
Hyundai Mıb-11 Tam Fitneslı 40 Ülke Karışık Para Sayma Makinesi 85.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 85000.00
Hyundai MIB-11F Full Fitness Para Sayma Makinesi – Çift CIS Sensörlü, 40 Para Birimi Desteği, Seri No ve Barkod Okuma Özellikli

Satıcı: Sigma Para Sayma Makineleri Limited

91.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 91410
Hyundai MIB 11-f Profesyonel Para Sayma Makinesi Full Fitness Özellikli 40 Ülkeli 91.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 91400.00

Hyundai MIB MIB-11 Para Sayma Makinesi Fiyat Geçmişi

Hyundai MIB MIB-11 Para Sayma Makinesi Temel Özellikleri

1200 adet/dk
500 adet
300 adet
100 adet
40 ülke
Var

Hyundai MIB MIB-11 Para Sayma Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Üst Tepsi Kapasitesi 500 adet
• Alt Tepsi Kapasitesi 300 adet
• Toz Kapağı Yok
• İade Haznesi Var
• İade Haznesi Kapasitesi 100 adet
• Ekran Özellikleri Renkli Ekran TFT LCD Ekran
• Bağlantı Arayüzleri Ethernet (LAN) USB
• Genişlik 287 mm
• Derinlik 348 mm
• Yükseklik 340 mm
• Ağırlık 13 kg

Hyundai MIB MIB-11 Para Sayma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.