Azami Sayım Hızı:
1000 adet/dk
Üst Tepsi Kapasitesi:
300 adet
Alt Tepsi Kapasitesi:
200 adet
Para Birimi Hafızası:
4 ülke
Sahte Para Tespiti Desteği:
TRY-Türk Lirası
Karışık Sayma Desteği:
TRY-Türk Lirası
İade Haznesi:
Yok

Sigma SC 8520 Para Sayma Makinesi Fiyatları

Sigma SC8520S Karışık Para Sayma Makinesi-TL Karışık, Euro ve Usd Adet Sayım-Sahte Para Yakalama-Müşteri Ekranı

Satıcı: Teif

5.850,95 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 5860.95
Sigma SC8520S Karışık Para Sayma Makinesi, TL Karışık, Euro ve Usd Adet Sayım + Müşteri Ekranı

Satıcı: TEİF

6.019,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 6019.91
Sigma SC85200S Karışık Para Sayma Makinesi - TL Karışık, Euro ve Usd Adet Sayım - Sahte Para Yakalama - Müşteri Ekranı

Satıcı: Teif

6.493,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

3 6493.02
Sigma SC85200B Karışık Para Sayma Makinesi - TL Karışık, Euro ve Usd Adet Sayım - Sahte Para Yakalama - Müşteri Ekranı

Satıcı: Teif

6.493,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

4 6493.02
Sigma SC8520B Karışık Para Sayma Makinesi-TL Karışık, Euro ve Usd Adet Sayım-Sahte Para Yakalama-Müşteri Ekranı

Satıcı: Teif | 1 yorum

6.493,12 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 6503.12
Sigma SC85200B Karışık Para Sayma Makinesi - TL - Euro - Usd - Türkçe Sesli Uyarı + Müşteri Ekranı

Satıcı: TEİF

7.739,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 7739.91
Sigma Sc8520s Karışık Para Sayma Makinesi, Tl Karışık, Euro Ve Usd Adet Sayım + Müşteri Ekranı

Satıcı: Teif

7.862,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 7862.60
Sc8520 Karışık Para Sayma Makinesi, Tl Ve Euro Karışık Sayım - Dolar Adet Sayım Müşteri Ekranı

Satıcı: Sigma Para Sayma Makineleri

9.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 9500.00

Sigma SC 8520 Para Sayma Makinesi Fiyat Geçmişi

Sigma SC 8520 Para Sayma Makinesi Temel Özellikleri

1000 adet/dk
300 adet
200 adet
4 ülke
TRY-Türk Lirası
Yok

Sigma SC 8520 Para Sayma Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Üst Tepsi Kapasitesi 300 adet
• Alt Tepsi Kapasitesi 200 adet
• Toz Kapağı Yok
• İade Haznesi Yok
• Ekran Özellikleri Renkli Ekran TFT LCD Ekran
• Bağlantı Arayüzleri RS232
• Genişlik 300 mm
• Derinlik 250 mm
• Yükseklik 190 mm
• Ağırlık 5.7 kg

Sigma SC 8520 Para Sayma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.