Üst Tepsi Kapasitesi:
250 adet
Alt Tepsi Kapasitesi:
250 adet
Sahte Para Tespiti Desteği:
TRY-Türk Lirası
Karışık Sayma Desteği:
TRY-Türk Lirası
İade Haznesi:
Yok

Sigma SC7520G Para Sayma Makinesi Fiyatları

Sigma SC75200G Karışık Para Sayma Makinesi - Tl - Euro - Usd - Türkçe Sesli Uyarı Müşteri Ekranı

Satıcı: Teif

5.943,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 5943.02
Sigma SC75200B Karışık Para Sayma Makinesi - Tl - Euro - Usd - Türkçe Sesli Uyarı + Müşteri Ekranı

Satıcı: Teif

6.943,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 6943.02
Sigma SC 7520 Geçersiz Banknot Kontrollü 2024 Model TL Karışık Sayım Para Sayma Makinesi 7.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 7300.00
Sigma SC7520B Karışık Para Sayma Makinesi-Tl-Euro-Usd-Türkçe Sesli Uyarı + Müşteri Ekranı

Satıcı: Teif

7.653,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 7653.15
Sigma SC7520G Karışık Para Sayma Makinesi-Tl-Euro-Usd-Türkçe Sesli Uyarı Müşteri Ekranı

Satıcı: Teif

7.653,15 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 7663.15
Sigma Sc7520g Karışık Para Sayma Makinesi - Tl - Euro - Usd

Satıcı: Teif

7.796,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 7796.70
Sigma Sc7520b Karışık Para Sayma Makinesi - TL - Euro - USD - Türkçe Sesli Uyarı Müşteri Ekranı 7.943,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 7943.12
Sigma Sc7520g Karışık Para Sayma Makinesi - Tl - Euro - Usd

Satıcı: TEİF

8.169,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 8169.91
Sigma SC7520B Karışık Para Sayma Makinesi, TL Karışık, Euro ve Usd Adet Sayım + Müşteri Ekranı

Satıcı: TEİF

8.169,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

9 8169.91

Sigma SC7520G Para Sayma Makinesi Fiyat Geçmişi

Sigma SC7520G Para Sayma Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Üst Tepsi Kapasitesi 250 adet
• Alt Tepsi Kapasitesi 250 adet
• Toz Kapağı Yok
• İade Haznesi Yok
• Ekran Özellikleri Renkli Ekran TFT LCD Ekran
• Bağlantı Arayüzleri RJ11
• Genişlik 250 mm
• Derinlik 270 mm
• Yükseklik 230 mm
• Ağırlık 7.5 kg

Sigma SC7520G Para Sayma Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Para Sayma Makineleri

Sigma SC7520G Para Sayma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.