Tekerlek:
Var
Alt Açma Ünitesi:
Yok
Sallanabilme:
Var
Dönence:
Yok
Eşya Cebi:
Var
Fermuarlı Kapı:
Var
Işıklandırma:
Yok
Peluş Oyuncaklar:
Yok

Holmer Maxi Comfort Coolstyle Park Yatak Fiyatları

Holmer Kids Maxi Comfort Coolstyle Cibinlikli Park Yatak 70 x 110 CM kahverengi

Satıcı: Holmer

4.451,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 4451.33
Holmer Kids Maxi Comfort Coolstyle Cibinlikli Park Yatak 70 x 110 CM premium-gri

Satıcı: Holmer | 49 yorum

4.451,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 4451.33
Holmer Maxi Comfort Coolstyle (Anne Yanı-Deluxe Kumaş) Premium Dönenceli Oyun Parkı/Anne Yanı 70X110Cm Bej

Satıcı: Holmer

4.688,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

3 4688.43
Holmer Maxi Comfort Coolstyle (Anne Yanı-Deluxe Kumaş) Premium Dönenceli Oyun Parkı/Anne Yanı 70X110Cm Gri

Satıcı: Holmer

4.688,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

4 4688.43
Holmer Maxi Comfort Coolstyle Anne Yanı Deluxe Kumaş Cibinlikli Oyun Parkı 70X110CM - 70 x 110 cm - Açık Gri

Satıcı: mainstore | 391 yorum

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 4999.00
Holmer Maxi Comfort Coolstyle (Anne Yanı-Deluxe Kumaş) Premium Dönenceli Oyun Parkı/Anne Yanı 70x110cm Bej

Satıcı: Holmer

6.749,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 6749.25
Holmer Maxi Comfort Coolstyle (ANNE YANI-DELUXE KUMAŞ) Premium Dönenceli Oyun Parkı/anne Yanı 70x110cm Gri

Satıcı: Holmer

6.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 6750.00
Holmer Maxi Comfort Coolstyle Anne Yanı Deluxe Kumaş Cibinlikli Oyun Parkı 70x110cm - 70 x 110 cm - Bej

Satıcı: mainstore | 391 yorum

7.141,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 7141.43
Holmer Kids Maxi Comfort Coolstyle Anne Yanı Oyun Parkı/Beşik 70X110cm Mürdüm

Satıcı: Holmer

9.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 9500.00
Holmer Maxi Comfort Coolstyle (Anne Yanı-Deluxe Kumaş) Cibinlikli Oyun Parkı/Anne Yanı 70X110cm Bej

Satıcı: Holmer

9.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 9500.00
Holmer Maxi Comfort Coolstyle ( Anne Yanı-Deluxe Kumaş ) Cibinlikli Oyun Parkı/Anne Yanı 70x110cm (Gri)

Satıcı: HOLMER KIDS & HEYNER GERMANY

12.000,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

11 12010
Holmer Maxi Comfort Coolstyle ( Anne Yanı-Deluxe Kumaş ) Cibinlikli Oyun Parkı/Anne Yanı 70x110cm (Kahverengi)

Satıcı: HOLMER KIDS & HEYNER GERMANY

12.000,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

12 12010

Holmer Maxi Comfort Coolstyle Park Yatak Fiyat Geçmişi

Holmer Maxi Comfort Coolstyle Park Yatak Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Yok
Var
Yok

Holmer Maxi Comfort Coolstyle Park Yatak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Park Yatak
• Ara Kat Var
• Fermuarlı Kapı Var
• Tekerlek Var
• Sallanabilme Var
• Diğer Özellikler Ayarlanabir Yan Yükseklik

AKSESUAR

• Cibinlik Var
• Işıklandırma Yok
• Titreşimli Müzik Kutusu Yok
• Peluş Oyuncaklar Yok
• Koruyucu Tente Yok
• Alt Açma Ünitesi Yok
• Dönence Yok
• Eşya Cebi Var
• Taşıma Çantası Var

TASARIM

• Ağırlık 12 kg
• Genişlik 70 cm
• Yükseklik 80 cm
• Derinlik 110 cm
• Renk Seçenekleri Gri Kahverengi

Holmer Maxi Comfort Coolstyle Park Yatak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.