Maxi-Cosi Iora Beşik

Tekerlek:
Yok
Silinebilir Kumaş:
Var
Alt Açma Ünitesi:
Yok
Katlanabilme:
Var
Sallanabilme:
Yok
Dönence:
Yok
Eşya Cebi:
Yok
Fermuarlı Kapı:
Yok

Maxi-Cosi Iora Beşik Fiyatları

Maxi-Cosi Iora Air Sallanabilen Ahşap Görünümlü Anne Yanı Beşik Beige Eco

Satıcı: En uygun Bebek Mağazacılık

15.189,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 15189.02
Maxi-Cosi Iora Air Sallanabilen Ahşap Görünümlü Anne Yanı Beşik Beyond Graphite

Satıcı: juppeshop

15.498,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 15498.80
Maxi-Cosi Iora Air Sallanabilen Ahşap Görünümlü Anne Yanı Beşik Beyond Grey

Satıcı: juppeshop

15.498,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 15498.80
Maxi-Cosi Iora Air Sallanabilen Ahşap Görünümlü Anne Yanı Beşik Beyond Green

Satıcı: Maxi Cosi Türkiye | 20 yorum

15.705,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 15705.40
Maxi-Cosi Maxi Cosi Iora Air Sallanabilen Ahşap Görünümlü Anne Yanı Beşik Beyond Graphite - Antrasit

Satıcı: Maxi Cosi Türkiye | 20 yorum

15.705,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 15705.40
Maxi-Cosi Iora Air Sallanabilen Ahşap Görünümlü Anne Yanı Beşik Beyond Grey

Satıcı: maxi-cositurkiye

15.705,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 15705.40
Maxi-Cosi Maxi Cosi Iora Air Sallanabilen Ahşap Görünümlü Anne Yanı Beşik Beyond Graphite

Satıcı: maxi-cositurkiye

15.705,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 15705.40
Maxi-Cosi Iora Air Sallanabilen Ahşap Görünümlü Anne Yanı Beşik Beyond Graphite

Satıcı: Maxi-Cosi Türkiye

15.705,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 15705.40
Maxi-Cosi Iora Air Sallanabilen Ahşap Görünümlü Anne Yanı Beşik Beyond Grey

Satıcı: Maxi-Cosi Türkiye

16.532,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

9 16542
MAXİ-COSİ Maxi Cosi Iora Air Sallanabilen Ahşap Görünümlü Anne Yanı Beşik Beyond Grey

Satıcı: Maxi Cosi Türkiye

16.532,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 16532.00
MAXİ-COSİ Maxi Cosi Iora Air Sallanabilen Ahşap Görünümlü Anne Yanı Beşik Beyond Graphite

Satıcı: Maxi Cosi Türkiye

16.532,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 16532.00
Iora Air Air Beyond Graphite Sallanabilen Anne Yanı Katlanabilir Taşınabilir 0-12 Ay 0-9kg Beşik 16.532,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 16542
Iora Air Beige Eco Sallanabilen Ahşap Görünümlü Anne Yanı Beşik 16.532,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 16542

Maxi-Cosi Iora Beşik Fiyat Geçmişi

Maxi-Cosi Iora Beşik Temel Özellikleri

Yok
Var
Yok
Var
Yok
Işıklandırma:
Yok
Peluş Oyuncaklar:
Yok

Maxi-Cosi Iora Beşik Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Beşik
• Taşıma Kapasitesi 9 kg
• Ara Kat Yok
• Fermuarlı Kapı Yok
• Tekerlek Yok
• Sallanabilme Yok
• Katlanabilme Var
• Silinebilir Kumaş Var
• Diğer Özellikler Alt Sepet Ayarlanabilir Yükseklik Ayarlanabir Yan Yükseklik

AKSESUAR

• Cibinlik Yok
• Işıklandırma Yok
• Titreşimli Müzik Kutusu Yok
• Peluş Oyuncaklar Yok
• Koruyucu Tente Yok
• Alt Açma Ünitesi Yok
• Dönence Yok
• Eşya Cebi Yok
• Taşıma Çantası Var

TASARIM

• Ağırlık 12.8 kg
• Genişlik 55 cm
• Yükseklik 74 cm
• Derinlik 93 cm
• Renk Seçenekleri Gri Lacivert Mavi

DOKÜMAN

Maxi-Cosi Iora Beşik İle En Çok Karşılaştırılan Park Yataklar ve Beşikler

Maxi-Cosi Iora Beşik Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.