Tekerlek:
Yok
Alt Açma Ünitesi:
Yok
Katlanabilme:
Var
Sallanabilme:
Var
Dönence:
Yok
Eşya Cebi:
Yok
Fermuarlı Kapı:
Var
Işıklandırma:
Yok

Prego Baby Atlanta Park Yatak Fiyatları

Prego Atlanta Max Oyun Parkı 70X120 Bej 8056

Satıcı: Minimoda

3.914,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 3914.70
Prego Atlanta Max Oyun Parkı 70X120 Gri 8056

Satıcı: Minimoda

3.914,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3914.70
Prego 8046 Atlanta Oyun Parkı 70x120 cm Bej

Satıcı: Minimoda

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 3999.00
Prego 8046 Atlanta Oyun Parkı 70x120 cm Gri

Satıcı: Minimoda

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 3999.00
Prego Atlanta Max Alt Açma Üniteli Oyun Parkı 70 x 120 cm - Bej

Satıcı: Minimoda | 15 yorum

4.209,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 4209.80
Prego Atlanta Max Alt Açma Üniteli Oyun Parkı 70 x 120 cm - Gri

Satıcı: Minimoda | 15 yorum

4.209,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 4209.80
Prego Atlanta Max Alt Açma Üniteli Oyun Parkı + Yatak bej

Satıcı: MinimodaBebek

4.223,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 4223.04
Prego Atlanta Max Alt Açma Üniteli Oyun Parkı + Yatak gri

Satıcı: MinimodaBebek

4.223,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 4223.04
Prego Atlanta Park Yatak Oyun Parkı 70x120 cm - Sallanır Katlanabilir Beşik + Yatak Hediyeli

Satıcı: MINIMODA

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

9 4399.00
Prego Atlanta Max Alt Açma Üniteli Park Yatak Oyun Parkı Beşik 70*120 Cm Yatak Hediyeli

Satıcı: MINIMODA

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

10 4399.00

Prego Baby Atlanta Park Yatak Fiyat Geçmişi

Prego Baby Atlanta Park Yatak Temel Özellikleri

Yok
Var
Yok
Var
Yok
Peluş Oyuncaklar:
Yok

Prego Baby Atlanta Park Yatak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Park Yatak
• Taşıma Kapasitesi 25 kg
• Ara Kat Var
• Fermuarlı Kapı Var
• Tekerlek Yok
• Sallanabilme Var
• Katlanabilme Var

AKSESUAR

• Cibinlik Var
• Işıklandırma Yok
• Titreşimli Müzik Kutusu Yok
• Peluş Oyuncaklar Yok
• Koruyucu Tente Yok
• Alt Açma Ünitesi Yok
• Dönence Yok
• Eşya Cebi Yok
• Taşıma Çantası Var

TASARIM

• Ağırlık 10.65 kg
• Genişlik 120 cm
• Derinlik 70 cm
• Renk Seçenekleri Bej Füme Gri

Prego Baby Atlanta Park Yatak İle En Çok Karşılaştırılan Park Yataklar ve Beşikler

Prego Baby Atlanta Park Yatak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.