Tekerlek:
Var
Silinebilir Kumaş:
Var
Alt Açma Ünitesi:
Var
Katlanabilme:
Var
Sallanabilme:
Var
Dönence:
Yok
Eşya Cebi:
Var
Fermuarlı Kapı:
Var

Yoyko Exclusive Comfort 8 in 1 Park Yatak Fiyatları

Yoyko Exclusive Comfort 8-in-1 Anne Yanı Park Yatak & Oyun Parkı 70x110 - Bordo bordo

Satıcı: uygunlarbebek

5.169,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 5169.06
Yoyko Exclusive Comfort 8 in 1 Bordo Anne Yanı Park Yatak

Satıcı: Uygunlar Bebek

5.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 5399.00
Yoyko Exclusive Comfort 8-İn-1 Anne Yanı Park Yatak & Oyun Parkı 70X110 - Bordo

Satıcı: UYGUNLAR BEBEK

5.887,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 5887.30
Yoyko Exclusive Comfort 8-in-1 Anne Yanı Park Yatak & Oyun Parkı 70x110 - Bordo bordo

Satıcı: smarthanem

6.019,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 6019.14
Yoyko Exclusive Comfort 8 In 1 Anne Yanı Park Yatak Oyun Parkı 70X110 - Bordo

Satıcı: Mitalya

6.185,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 6185.00
Yoyko Exclusive Comfort 8 In 1 Anne Yanı Park Yatak Oyun Parkı 70X110 - Bordo

Satıcı: Mitalya

6.185,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 6185.00
Angelchestt Yoyko Exclusive Comfort 8 in 1 Anne Yanı Park Yatak Oyun Parkı 70x110 - Bordo

Satıcı: Mitalya

6.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 6750.00
YOYKO Exclusive Comfort 8 in 1 Anne Yanı Park Yatak Oyun Parkı 70x110 - Bordo

Satıcı: UygunLAR Sanal Mağazacılık

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 6999.00
YOYKO Exclusive Comfort 8 In 1 Park Yatak Oyun Parkı Koyu Gri 70 X 110 Cm

Satıcı: ESE SAĞLIK

7.566,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 7566.00

Yoyko Exclusive Comfort 8 in 1 Park Yatak Fiyat Geçmişi

Yoyko Exclusive Comfort 8 in 1 Park Yatak Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Işıklandırma:
Yok
Peluş Oyuncaklar:
Yok

Yoyko Exclusive Comfort 8 in 1 Park Yatak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Park Yatak
• Taşıma Kapasitesi 25 kg
• Ara Kat Var
• Fermuarlı Kapı Var
• Tekerlek Var
• Sallanabilme Var
• Katlanabilme Var
• Silinebilir Kumaş Var
• Diğer Özellikler Ayarlanabir Yan Yükseklik

AKSESUAR

• Cibinlik Var
• Işıklandırma Yok
• Titreşimli Müzik Kutusu Yok
• Peluş Oyuncaklar Yok
• Alt Açma Ünitesi Var
• Dönence Yok
• Eşya Cebi Var
• Taşıma Çantası Var

TASARIM

• Genişlik 65 cm
• Yükseklik 76 cm
• Derinlik 126 cm
• Renk Seçenekleri Bej Gri Kırmızı Lacivert

Yoyko Exclusive Comfort 8 in 1 Park Yatak İle En Çok Karşılaştırılan Park Yataklar ve Beşikler

Yoyko Exclusive Comfort 8 in 1 Park Yatak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.