Pil Tipi:
Voltaj:
3 V
Materyal:
Şarj Edilebilme:
Yok
Ebat Kodu:
IEC Sınıfı:
Çap:
20 mm
Yükseklik:
1.6 mm

Varta CR2016 5'li Düğme Pil Fiyatları

Varta -VARTA(CR2016)- LİTYUM- 5Lİ BLİSTER

Satıcı: renaelektronik

168,14 TL

(33,63 TL/Adet)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

1 178.14
Varta CR2016 Lityum Varta Pil 5'li

Satıcı: pilistanbul

170,34 TL

(34,07 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 170.34
Varta Cr2016 Li?tyum Pi?l (5Lİ? PAKET Fİ?YATİ)

Satıcı: RenaElektronik

173,13 TL

(34,63 TL/Adet)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 183.13
Varta CR2016 Lityum Varta Pil 5'li

Satıcı: RenaElektronik

181,00 TL

(36,20 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 181.00
VARTA CR2016 LİTYUM PİL 5Lİ PAKET FİYAT (4607) 85739

Satıcı: Pil İst

199,00 TL

(39,80 TL/Adet)

+ Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 209
Varta CR2016 3 V Lityum Pil 5'li Paket

Satıcı: gultermalrulo

222,00 TL

(44,40 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 222.00
Varta CR2016 Lityum Varta Pil 5'li

Satıcı: Yalx

229,00 TL

(45,80 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 229.00
Varta -VARTA(CR2016)- LİTYUM- 5Lİ BLİSTER

Satıcı: Yalx

229,00 TL

(45,80 TL/Adet)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 239
Varta CR2016 3 V Lityum Pil 5'li Paket

Satıcı: DOKTORPHARMA

240,90 TL

(48,18 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 240.90
Varta CR2016 3V Lityum Pil 5'Li Paket

Satıcı: DOKTOR PHARMA

240,90 TL

(48,18 TL/Adet)

+ Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 250.9
Varta -VARTA(CR2016)- LİTYUM- 5Lİ BLİSTER

Satıcı: fayamarket

362,50 TL

(72,50 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

11 362.50

Varta CR2016 5'li Düğme Pil Fiyat Geçmişi

Varta CR2016 5'li Düğme Pil Temel Özellikleri

3 V
Yok
Çap:
20 mm
1.6 mm

Varta CR2016 5'li Düğme Pil Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Ebat Kodu 2016
• Çap 20 mm
• Yükseklik 1.6 mm

Varta CR2016 5'li Düğme Pil Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.