5.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Pil Tipi:
Voltaj:
3 V
Materyal:
Şarj Edilebilme:
Yok
Ebat Kodu:
IEC Sınıfı:
Çap:
20 mm
Yükseklik:
3.2 mm

Varta CR2032 2'li Düğme Pil Fiyatları

Varta Cr 2032 2 Li Lityum Düğme Pil 99,90 TL

(49,95 TL/Adet)

+ Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 109.9
Varta Elektrikli CR 2032 3V 2'li Pil 99,95 TL

(49,98 TL/Adet)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 109.95
Varta 2032 Lityum Düğme Pil 2'li

Satıcı: BOOM SHOP

123,40 TL

(61,70 TL/Adet)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 133.4
Varta 2032 Lityum Düğme Pil 2'li

Satıcı: Gültermalrulo

126,00 TL

(63,00 TL/Adet)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 136
Varta 2032 Lityum Düğme Pil 2'li

Satıcı: Varta

128,00 TL

(64,00 TL/Adet)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 138
Varta 6032 CR2032 3V Elektronik Lityum Pil 2'li

Satıcı: varta

129,90 TL

(64,95 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 129.90
Varta 6032 CR2032 3V Elektronik Lityum Pil 2'li

Satıcı: gultermalrulo

139,00 TL

(69,50 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 139.00
Varta 2032 Lityum Düğme Pil 2'li

Satıcı: GökMer Yedek Parça

139,99 TL

(70,00 TL/Adet)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 149.99
Varta 2032 Lityum Düğme Pil 2'li

Satıcı: Yalx

140,00 TL

(70,00 TL/Adet)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 150
Varta 2032 Lityum Düğme Pil 2'li

Satıcı: Rina İş Teknolojileri

149,00 TL

(74,50 TL/Adet)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 159
Varta 2032 Lityum Düğme Pil 2'li

Satıcı: Stoklumarket

149,90 TL

(74,95 TL/Adet)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 159.9
Varta 6032 CR2032 3V Elektronik Lityum Pil 2'li

Satıcı: Yalx

149,98 TL

(74,99 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

12 149.98
Varta 6032 CR2032 3V Elektronik Lityum Pil 2'li

Satıcı: isbilenelektronik

159,00 TL

(79,50 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

13 159.00
Varta 6032 CR2032 3V Elektronik Lityum Pil 2'li

Satıcı: indexofis

195,00 TL

(97,50 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

14 195.00
Varta 2032 Lityum Düğme Pil 2'li

Satıcı: İndexofis

195,00 TL

(97,50 TL/Adet)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 205
Varta 2032 Lityum Düğme Pil 2'li

Satıcı: bizimofiskırtasiye

195,00 TL

(97,50 TL/Adet)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

16 205
Varta Para Pil Cr2032 - 2 Adet

Satıcı: Sahra

199,00 TL

(99,50 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

17 199.00
Varta 2032 Lityum Düğme Pil 2'li

Satıcı: Te5ir kırtasiye

199,90 TL

(99,95 TL/Adet)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

18 209.9
Varta Lıtyum Pıl 3V Cr 2032 2 Lı

Satıcı: OfficeMate

210,10 TL

(105,05 TL/Adet)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

19 220.1
Varta Cr2032 3V Lityum Pil 2'Li Ambalaj

Satıcı: D Garden Market

224,40 TL

(112,20 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

20 224.40
Varta 6032 CR2032 3V Elektronik Lityum Pil 2'li

Satıcı: pilsitesi

235,75 TL

(117,88 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

21 235.75
Varta 6032 Cr2032 3V Elektronik Lityum Pil 2'Li Özel Paket

Satıcı: Tekno Power

252,00 TL

(126,00 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

22 252.00
Varta Cr 2032 Ikili Lityum Düğme Pil ( Iki Adet )

Satıcı: Varta | 3 yorum

266,90 TL

(133,45 TL/Adet)

+ 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

23 276.9
Varta 6032 CR2032 3V Elektronik Lityum Pil 2'li

Satıcı: karasengross

329,00 TL

(164,50 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

24 329.00
Varta CR 2032 2 li Lityum Düğme Pil

Satıcı: 2243bakkal

386,28 TL

(193,14 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

25 386.28

Varta CR2032 2'li Düğme Pil Fiyat Geçmişi

Varta CR2032 2'li Düğme Pil Ürün Ailesi

Varta CR2032 2'li Düğme Pil Temel Özellikleri

3 V
Yok
Çap:
20 mm
3.2 mm

Varta CR2032 2'li Düğme Pil Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Ebat Kodu 2032
• Çap 20 mm
• Yükseklik 3.2 mm

Varta CR2032 2'li Düğme Pil Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.