Pil Tipi:
Voltaj:
3 V
Materyal:
Şarj Edilebilme:
Yok
Ebat Kodu:
IEC Sınıfı:
Çap:
24.5 mm
Yükseklik:
5 mm

Varta CR2450 10'lu Düğme Pil Fiyatları

VARTA POWER ON DEMAND CR2450 Bli 1x10

Satıcı: Rina İş Teknolojileri

625,00 TL

(62,50 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

1 635
Varta Cr2450 3v Lityum Pil 10'lu

Satıcı: Gültermalrulo

649,00 TL

(64,90 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 649.00
Varta Cr2450 3v Lityum Pil 10'lu

Satıcı: AYDOS PİL FENER VE ELEKTRONİK İTH İHR LT

650,00 TL

(65,00 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 650.00
Varta Cr2450 3v Lityum Pil 10'lu

Satıcı: Yalx

650,00 TL

(65,00 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 650.00
Varta CR2450 3V Lityum Pil 1 x 20'li

Satıcı: Yalx

1.315,06 TL

(65,75 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 1315.06
Varta Cr2450 3v Lityum Pil 10'lu

Satıcı: Rina İş Teknolojileri

689,00 TL

(68,90 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 689.00
Varta 6450 CR2450 3V Lityum Pil 10'lu

Satıcı: Yalx

751,06 TL

(75,11 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 751.06
Varta 6450 Cr2450 3v Lityum Pil 10'lu

Satıcı: Yalx

799,00 TL

(79,90 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 799.00
Varta 6450 CR2450 3V Lityum Pil 10'lu

Satıcı: PİLTR

939,91 TL

(93,99 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 939.91
Varta Cr2450 3v Lityum Pil 10'lu

Satıcı: PİLTR

999,90 TL

(99,99 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 999.90
Varta Power On Demand Cr2450 Bli 1X10

Satıcı: Toy Fox

1.262,36 TL

(126,24 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 1262.36
Varta 6450 CR2450 3V Lityum Pil 10'lu

Satıcı: kareajanselektronik

1.645,00 TL

(164,50 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 1645.00

Varta CR2450 10'lu Düğme Pil Fiyat Geçmişi

Varta CR2450 10'lu Düğme Pil Ürün Ailesi

Varta CR2450 Düğme Pil 1 Adet 100,80 TL(88,92 TL/Adet)
Varta CR2450 10'lu Düğme Pil 10 Adet 625,00 TL(62,50 TL/Adet)

Varta CR2450 10'lu Düğme Pil Temel Özellikleri

3 V
Yok
Çap:
24.5 mm
5 mm

Varta CR2450 10'lu Düğme Pil Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Ebat Kodu 2450
• Çap 24.5 mm
• Yükseklik 5 mm

Varta CR2450 10'lu Düğme Pil Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.