Pil Tipi:
Voltaj:
Materyal:
Şarj Edilebilme:
Yok
Ebat Kodu:
IEC Sınıfı:
Çap:
11.6 mm
Yükseklik:
5.4 mm

Varta V13GA LR44 2'li Düğme Pil Fiyatları

Varta V 13 Ga 2 Li Pil 49,90 TL

(24,95 TL/Adet)

+ Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 59.9
Varta V13GA/LR44 1.5V Alkalin Pil 2'li

Satıcı: Yılmaz Tedarik

89,00 TL

(44,50 TL/Adet)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 99
Varta V13GA 1.5V Alkalin 2’li Paket Pil / LR44 – (4276)

Satıcı: Pilevi

119,70 TL

(59,85 TL/Adet)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 129.7
Varta V13GA 1.5V Alkalin 2’li Paket Pil / LR44 – (4276)

Satıcı: Rina İş Teknolojileri

129,00 TL

(64,50 TL/Adet)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 139
Varta 4276 V13GA/LR44 1.5V Alkalin Pil 2'li

Satıcı: Sahra

149,00 TL

(74,50 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 149.00
Varta Düğme Pil V13ga Lr44 2Li

Satıcı: Sahra

149,00 TL

(74,50 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 149.00
Varta V13GA/LR44 1.5V Alkalin Pil 2'li

Satıcı: TeknoGöz_Bilişim

161,73 TL

(80,87 TL/Adet)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 171.73
Varta V13ga 2 Adet Lr44 1.5V Alkalin Pil

Satıcı: kaplantis

175,20 TL

(87,60 TL/Adet)

+ 77,50 TL Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

8 185.2
Varta V13Ga/Lr44 Tek Paket 2 Adet

Satıcı: Kaplantis

182,35 TL

(91,18 TL/Adet)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 192.35
Varta V13GA/LR44 1.5V Alkalin Pil 2'li

Satıcı: TeknoGöz_Bilişim

185,90 TL

(92,95 TL/Adet)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 195.9
Varta 4276 V13GA/LR44 1.5V Alkalin Pil 2'li

Satıcı: bataryax

199,00 TL

(99,50 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 199.00
Varta 4276 V13GA/LR44 1.5V Alkalin Pil 2'li

Satıcı: kaplantis

209,90 TL

(104,95 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 209.90
Varta 4276 V13ga Lr44 Alkalin Pil 2'li Paket

Satıcı: erpilsan

251,57 TL

(125,79 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

13 251.57
Varta Düğme Pil V13ga Lr44 2Li - 3 Set

Satıcı: Sahra

349,00 TL

(174,50 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 349.00
Varta Düğme Pil V13Ga Lr44 2Li - 3 set

Satıcı: Sahra

349,00 TL

(174,50 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

15 349.00

Varta V13GA LR44 2'li Düğme Pil Fiyat Geçmişi

Varta V13GA LR44 2'li Düğme Pil Ürün Ailesi

Varta V13GA LR44 2'li Düğme Pil 2 Adet 49,90 TL(24,95 TL/Adet)
Varta V13GA LR44 10'lu Düğme Pil 10 Adet 421,00 TL(42,10 TL/Adet)

Varta V13GA LR44 2'li Düğme Pil Temel Özellikleri

Yok
Çap:
11.6 mm
5.4 mm

Varta V13GA LR44 2'li Düğme Pil Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Ebat Kodu LR44
• Çap 11.6 mm
• Yükseklik 5.4 mm

Varta V13GA LR44 2'li Düğme Pil Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.