Artesia Performer

Ürün Tipi:
Ürün Yapısı:
Tuş Sayısı:
88 Adet
Polifoni Ses:
32 Adet
Nota Sehpası:
Yok
USB Bağlantısı:
Var

Artesia Performer Fiyatları

Artesia Performer Taşınabilir 88 Tuş Piyano 3 Pedal 1 Taşınabilir Pedal

Satıcı: Timpany Müzik

14.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 14850.00
Artesia PERFORMER 88 Tuşlu Taşınabilir Dijital Piyano

Satıcı: DİYEZ MÜZİK PARK

14.903,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

2 14913
Artesia PERFORMER Taşınabilir Beyaz Dijital Piyano 14.903,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

3 14913
Artesia PERFORMER 88 Tuşlu Taşınabilir Beyaz Dijital Piyano

Satıcı: Müzik Reyonu

15.007,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 15007.14
Artesia Taşınabilir 88 Anahtar Ağırlıklı Klavye Piyano, Tam Boy Hıza Duyarlı Tuşlara Sahip 88 Tuşlu Dijital Piyano Klavyesi, Sürdürme Pedalı ve Melodik Piyano Dersleri dahil Elektrikli Klavye Piyano

Satıcı: Cangöz Müzik

16.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

5 16510
Artesia PERFORMER Taşınabilir Dijital Piyano

Satıcı: BİRCAN MÜZİK CENTER

16.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 16900.00
Artesia PERFORMER Taşınabilir Beyaz Dijital Piyano

Satıcı: BİRCAN MÜZİK CENTER

16.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 16900.00
Artesia Performer 88 Tuşlu Taşınabilir Dijital Piyano 21.049,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 21049.97
Artesia Performer Taşınabilir Beyaz Dijital Piyano 21.049,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 21049.97

Artesia Performer Fiyat Geçmişi

Artesia Performer Temel Özellikleri

88 Adet
32 Adet
Yok
Var

Artesia Performer Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Akustik
• Ürün Yapısı Klavye
• Tuş Sayısı 88 Adet
• Tuş Hassasiyeti Soft Medium Hard
• Hoparlör Var
• Kulaklık Girişi Var

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Metronom Var
• USB Bağlantısı Var
• Polifoni Ses 32 Adet

TASARIM

• Nota Sehpası Yok
• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik 127.6 cm
• Yükseklik 27.3 cm
• Derinlik 8.2 cm
• Ağırlık 9 kg

Artesia Performer İle En Çok Karşılaştırılan Piyanolar

Artesia Performer Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.