Pearl River V-05

Ürün Tipi:
Ürün Yapısı:
Tuş Sayısı:
88 Adet
Polifoni Ses:
512 Adet
Bluetooth:
Var
Nota Sehpası:
Var
Klavye Kapağı:
Pedal Sayısı:
3 Adet

Pearl River V-05 Fiyatları

Pearl River V-05 Dijital Piyano (Gül Ağacı)

Satıcı: SagaMüzikÇekmeköy

40.040,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 40040.00
Pearl River V - 05 Dijital Piyano ( Gül Ağacı ) 2 Yıl Garantili

Satıcı: Diyez Müzik Park

40.471,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 40471.48
Pearl River V-05 Dijital Piyano (Gül Ağacı)

Satıcı: DİYEZ MÜZİK PARK

40.437,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 40447
Pearl River V-05 Dijital Piyano (Gül Ağacı)

Satıcı: diyezmuzikpark

40.652,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 40652.15
Pearl River V-05 Dijital Piyano (Gül Ağacı) 41.727,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 41727.60
Pearl River V - 05 Dijital Piyano ( Gül Ağacı ) 2 Yıl Garantili

Satıcı: Saga Müzik

42.524,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 42524.08
Pearl River V-05 Dijital Piyano (GÜL AĞACI) (TABURE KULAKLIK)

Satıcı: DORE MUSIC

44.032,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 44032.39
Pearl River V-05 Dijital Piyano (Gül Ağacı) (TABURE+KULAKLIK)

Satıcı: SAGA MÜZİK ÇEKMEKÖY

44.845,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 44855
Pearl River V-05 Dijital Piyano (GÜL AĞACI) (TABURE KULAKLIK)

Satıcı: Diyez Müzik Park

45.169,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 45169.06
Pearl River V-05 Dijital Piyano (Beyaz) 47.320,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 47320.00

Pearl River V-05 Fiyat Geçmişi

Pearl River V-05 Temel Özellikleri

88 Adet
512 Adet
Var
3 Adet
Ses Sayısı:
26 Adet
USB Bağlantısı:
Var

Pearl River V-05 Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Akustik
• Ürün Yapısı Konsol
• Tuş Yapısı Çekiç Aksiyonlu
• Tuş Sayısı 88 Adet
• Pedal Sayısı 3 Adet
• Hoparlör Var
• Kulaklık Girişi Var

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Bluetooth Var
• USB Bağlantısı Var
• Ses Sayısı 26 Adet
• Polifoni Ses 512 Adet

TASARIM

• Nota Sehpası Var
• Kaplama Ahşap
• Klavye Kapağı Sürgülü
• Renk Seçenekleri Beyaz Gül Ağacı
• Genişlik 137 cm
• Yükseklik 81.5 cm
• Derinlik 42 cm
• Ağırlık 46.5 kg

Pearl River V-05 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.