Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Rtrmax Akülü Orbital Polisaj Makinası Rtx2059b Satıcı: MOYASS
6.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
1 6499.00
Rtrmax X-Lıon Rtx2059b Orbital Polisaj 125Mm 18V Aküsüz
Satıcı: hırdavat-teknik
6.682,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 6682.50
Rtrmax AKÜLÜ ORBİTAL POLİSAJ MAKİNESİ RTX2059B Satıcı: MOYASS
7.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
3 7299.00
RTRMAX RTX2059B Şarjlı Orbital Polisaj Kömürsüz 125 mm - Akü Hariç Satıcı: HAUSALL
7.854,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
4 7854.70