Güç:
Güç Verimliliği:
92 %
Kablo Tipi:
Fan Boyutu:
Fan Sayısı:
1 Adet
PFC:
Var
Aydınlatma:
Var
Aydınlatma Rengi:
ARGB

Asus ROG Loki SFX-L 1000W Platinum Fiyatları

ASUS ROG-LOKI-1000P-SFX-L-GAMING 1000W 80 Plus Platinum 120mm Full Modüler Gaming (Oyuncu) Power Supply 11.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 11599.00
Asus 1000W ROG Loki SFX-L Gaming 80+ Platinum Tam Modüler Güç Kaynağı 11.807,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

2 11817
Asus Rog Lokı Sfx L 1000W 80+ Platinum Tam Modüler Güç Kaynağı

Satıcı: incehesap

12.079,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 12079.00
Asus Rog Lokı SFX-L 1000w 80+ Platinum ATX 3.1 PCIe 5.1 Güç Kaynağı

Satıcı: incehesap

12.113,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 12113.10
Asus Rog Lokı SFX-L 1000w 80+ Platinum ATX 3.1 PCIe 5.1 Güç Kaynağı 10 Yıl Garanti

Satıcı: incehesap | 8 yorum

12.572,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 12572.67
Asus Rog Lokı Sfx L 1000W 80+ Platinum Tam Modüler Güç Kaynağı

Satıcı: Betaplus

13.069,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 13069.96
Asus Rog Lokı SFX-L 1000w 80+ Platinum ATX 3.1 PCIe 5.1 Güç Kaynağı

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

13.201,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 13201.08
Asus Rog Lokı SFX-L 1000w 80+ Platinum ATX 3.1 PCIe 5.1 Güç Kaynağı 10 Yıl Garanti

Satıcı: Hepsiburada | 8 yorum

16.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 16499.00
Asus 1000W 80+ Platınum Rog Lokı Sfx-L 1000W Tam Modüler Power Supply

Satıcı: onlinealisverisyap

16.655,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 16655.70
Asus ROG LOKI SFX-L 1000W +80 Platinum Full Modüler ARGB PCIe 5.0 Güç Kaynağı

Satıcı: onlinealisverisyap

18.547,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 18547.39

Asus ROG Loki SFX-L 1000W Platinum Fiyat Geçmişi

Asus ROG Loki SFX-L 1000W Platinum Ürün Ailesi

Asus ROG Loki SFX-L 1000W Platinum Temel Özellikleri

Güç:
92 %
1 Adet
PFC:
Var
ARGB
Sertifika:
OCP
Yükseklik:
125 mm
Genişlik:
125 mm
Derinlik:
63.5 mm
Anahtar:
Var

Asus ROG Loki SFX-L 1000W Platinum Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Genişlik 125 mm
• Yükseklik 125 mm
• Derinlik 63.5 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Asus ROG Loki SFX-L 1000W Platinum Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.