Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: DEY ELEKTRONİK | 3 yorum
7.459,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 7469 Asus ROG-STRIX-850G AURA 850W 80+ GOLD Full Modüler PCIe 5.0 Güç KaynağıSatıcı: DEY ELEKTRONİK
7.871,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
2 7871.04 Asus Rog-Strix-850G Aura 850 W 80+ Gold Full Modüler PCIe 5.0 Güç KaynağıSatıcı: DEY ELEKTRONİK
8.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 8199.00 ASUS 850W 80+ GOLD ROG STRIX 850G AURA PCIE 5.0 TAM MODÜLER POWER SUPPLYSatıcı: Dey Elektronik
8.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 8199.00 ASUS ROG STRIX 850G AURA 850W 80+ Gold ARGB Full Modüler PSU (90YE00P2-B0NA00) 9.860,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 9860.76 Asus ROG-STRIX-850G AURA 850W 80+ GOLD Full Modüler PCIe 5.0 Güç KaynağıSatıcı: TEDRAshop
17.808,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
6 17808.71 Asus ROG-STRIX-850G Beyaz 80 Plus Gold 850W Güç KaynağıSatıcı: Bypazar | 16 yorum
26.121,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
7 26121.00