Güç:
Kablo Tipi:
Fan Boyutu:
Fan Sayısı:
1 Adet
PFC:
Var
Aydınlatma:
Var
Aydınlatma Rengi:
ARGB
Sertifika:
OCP

Asus Rog Strix Gold Aura Edition 1200W Fiyatları

Asus Rog Strix 1200W 80+ Gold Aura Edition Pcie Gen 5.0 Tam Modüler Güç Kaynağı

Satıcı: gursoybilgisayar

12.284,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 12284.09
Asus Rog Strix 1200W 80+ Gold Aura Edition Pcie Gen 5.0 Tam Modüler Güç Kaynağı

Satıcı: ebz

12.409,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 12409.66
Asus ROG-STRIX-1200G AURA 80+ GOLD 1200W Modüler ATX 3.0 PCI-E 5.0 Power Supply

Satıcı: Amazon.com.tr

12.927,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

3 12937.96
Asus Rog Strix 1200W 80+ Gold Aura Edition Pcıe Gen 5.0 Tam Modüler Rgb Güç Kaynağı

Satıcı: ramazanmutlu

12.927,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 12927.96
ASUS 1200W 80+ GOLD ROG STRIX AURA EDITION 1200G PCIE 5.0 TAM MODÜLER POWER SUPPLY

Satıcı: onlinealisverisyap

13.146,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

5 13156
Asus 1200W 80+ Gold Rog Strıx Aura Edıtıon 1200G Pcıe 5.0 Tam Modüler Power Supply

Satıcı: ZmTeknoloji

13.288,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 13288.50
Asus Rog-Strıx-1200G Aura 80+ Gold 1200W Modüler Atx 3.0 Pcı-E 5.0 Power Supply (90Ye00s0-B0na00)

Satıcı: GÜRSOY BİLGİSAYAR

13.395,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 13395.00
Asus Rog Strix 1200W 80+ Gold Aura Edition Pcıe Gen 5.0 Tam Modüler Rgb Güç Kaynağı

Satıcı: onlinealisverisyap

13.534,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 13534.67
Asus ROG-STRIX-1200G AURA 80+ GOLD 1200W MODÜLER ATX 3.0 UYUMLU PCI-E 5.0 10 YIL GARANTİ

Satıcı: Gürsoy Bilgisayar | 22 yorum

13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 13999.00
ASUS ASUS ROG STRIX 1200G AURA 80 PLUS GOLD 1000W MODÜLER ATX 3.0 UYUMLU PCI-E 5.0 10 YIL GARANTİ

Satıcı: Lowell Teknoloji

14.646,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

10 14646.03
ASUS ROG Strix Gold Aura Edition ARGB 1200W 80+ Altın Modüler Güç Kaynağı

Satıcı: Lowell Teknoloji

15.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 15049.00
ASUS ASUS ROG STRIX 1200G AURA 80 PLUS GOLD 1000W MODÜLER ATX 3.0 UYUMLU PCI-E 5.0 10 YIL GARANTİ

Satıcı: onlinealisverisyap

15.086,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

12 15086.00
Asus 1200W 80+ Gold Rog Strıx 1200G Aura Pcıe 5.0 Tam Modüler Power Supply - 100 W

Satıcı: Hızlı Stok

19.205,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

13 19205.13

Asus Rog Strix Gold Aura Edition 1200W Fiyat Geçmişi

Asus Rog Strix Gold Aura Edition 1200W Temel Özellikleri

Güç:
1 Adet
PFC:
Var
ARGB
OCP
Yükseklik:
56 mm
Genişlik:
180 mm
Derinlik:
150 mm
Anahtar:
Var

Asus Rog Strix Gold Aura Edition 1200W Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Genişlik 180 mm
• Yükseklik 56 mm
• Derinlik 150 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Asus Rog Strix Gold Aura Edition 1200W İle En Çok Karşılaştırılan Power Supply (PSU) Ürünleri

Asus Rog Strix Gold Aura Edition 1200W Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

cem i*** Profil Resmi

7 yorum

cem i*** Epey ekibi olarak özelliklerini revize edebilir misiniz?.
135mm lik fanı ve PCIe 5.0 - ATX 3.0 özellikleri de mevcut. ayrıntılar için sayfa adresi aşağıdadır.
https://rog.asus.com/tr/power-supply-units/rog-strix/rog-strix-1200g-aura-gaming-model/
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @cem i*** Güncellendi.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 5 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.