Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ETERNAL | 7 yorum
16.825,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 16825.22 ASUS ROG-THOR-1200P2 PLUS PLATINUM 1200W MODÜLER GÜÇ KAYNAĞI JAPON KAPASİTÖRLER AURA SYNC VE OLED EKRAN PCIe 5.0 10 YIL GARANTISatıcı: GpnTeknoloji | 4 yorum
16.839,00 TL Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
2 16839.00 Asus Rog Thor 1200P2 Plus Platinum 1200W Tam Modüler Güç KaynağıSatıcı: GpnTeknoloji
16.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 16999.00 ASUS ROG-THOR-1200P2 PLUS Platinium 1200W Modüler Güç Kaynağı Japon Kapasitörler AURA SYNC VE OLED EkranSatıcı: GpnTeknoloji
17.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
4 17299.00 Asus ROG Thor 1200P2 1200W Platinum II 80 Plus ARGB Tam Modüler Güç Kaynağı 90YE00L0-B0NA00Satıcı: GPN TEKNOLOJİ
17.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 17699.00 Asus ROG Thor 1200P2 1200W Platinum II 80 Plus ARGB Tam Modüler Güç Kaynağı 90YE00L0-B0NA00 17.819,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 17829 Asus Rog-Thor-1200P2-Gaming 1200W 80 Plus Platinum 135Mm Full Modüler Gaming Power SupplySatıcı: GpnTeknoloji
17.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 17999.00 ASUS ROG-THOR-1200P2 PLUS PLATINUM 1200W MODÜLER GÜÇ KAYNAĞI JAPON KAPASİTÖRLER AURA SYNC VE OLED EKRAN 10 YIL GARANTİSatıcı: GpnTeknoloji
18.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
8 18799.00 ASUS ROG THOR P2 1200W 80+ Platinum ARGB Full Modüler PSU 19.012,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
9 19012.50 Asus Rog Thor 1200P2 Plus Platinum 1200W Tam Modüler Güç KaynağıSatıcı: vizyonbilgisayar
22.254,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 22254.74 ASUS Rog-thor-1200p Plus Platınum 1200w Modüler Güç Kaynağı Japon Kapasitörler ASatıcı: Bypazar | 1 yorum
36.299,00 TL Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
11 36299.00