Asus TUF Gaming 1000W

Güç:
Kablo Tipi:
Fan Boyutu:
Fan Sayısı:
1 Adet
PFC:
Var
Aydınlatma:
Yok
Sertifika:
OCP
Yükseklik:
86 mm

Asus TUF Gaming 1000W Fiyatları

ASUS TUF Gaming 1000G 80+ GOLD 1000W ATX 3.1 Tam Modüler Güç Kaynağı - Siyah

Satıcı: ETERNAL | 40 yorum

9.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 9199.00
ASUS TUF-GAMING-1000G 1000W 80+ Gold Full Modüler Gaming (Oyuncu) Power Supply 8.959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

2 8959.00
ASUS TUF Gaming 1000G 80+ GOLD 1000W ATX 3.1 Tam Modüler Güç Kaynağı

Satıcı: ETERNAL

8.961,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 8961.85
Asus 1000W TUF Gaming 1000G 80+ Gold Tam Modüler GEN5Güç Kaynağı 9.235,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

4 9245
ASUS TUF GAMING-1000G 80+ GOLD 1000W MODÜLER ATX 3.1 UYUMLU 10 YIL GARANTİ

Satıcı: Amazon.com.tr

9.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

5 9339
ASUS Tuf Gaming 1000w 80+ Gold Tam Modüler Güç Kaynağı

Satıcı: incehesap

9.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 9329.00
ASUS TUF Gaming 1000G 80+ GOLD 1000W ATX 3.1 Tam Modüler Güç Kaynağı

Satıcı: incehesap

9.359,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 9359.10
ASUS Tuf Gaming 1000w 80+ Gold Tam Modüler Güç Kaynağı

Satıcı: ETERNAL

9.587,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 9587.06
ASUS TUF GAMING 1000W 80 PLUS GOLD MODÜLER GÜÇ KAYNAĞI BEYAZ 9.629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 9629.00
Asus Tuf-Gamıng-1000G White 1000 W Power Supply

Satıcı: tulparlife

9.682,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 9682.00
ASUS TUF Gaming 1000G 80+ GOLD 1000W ATX 3.1 Tam Modüler Güç Kaynağı - Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 40 yorum

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 9999.00
ASUS Tuf Gaming 1000w 80+ Gold Tam Modüler Güç Kaynağı

Satıcı: incehesap

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 9999.00
ASUS TUF-GAMING-1000G White 1000W 80+ Gold Full Modüler Gaming Power Supply 10.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

13 10099.00
Asus 1000W TUF Gaming 1000G White 80+ Gold Tam Modüler Güç Kaynağı 10.105,00 TL + 119,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

14 10115
ASUS TUF GAMING-1000G 80+ GOLD 1000W MODÜLER ATX 3.1 UYUMLU 10 YIL GARANTİ - BEYAZ

Satıcı: incehesap

10.519,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

15 10529
ASUS Tuf Gaming 1000w 80+ Gold Tam Modüler Güç Kaynağı

Satıcı: Betaplus

10.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

16 10649.00
ASUS TUF GAMING-1000G 80+ GOLD 1000W MODÜLER ATX 3.0 UYUMLU 10 YIL GARANTİ

Satıcı: Betaplus

10.741,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

17 10741.44
Asus 1000W 80+ Gold Tuf Gamıng-1000G Tam Modüler Power Supply

Satıcı: ZmTeknoloji

11.059,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

18 11059.60
TUF GAMING-1000G 80+ GOLD 1000W MODÜLER ATX 3.0 UYUMLU 10 YIL GARANTİ

Satıcı: UZMANLARPC

11.305,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

19 11305.59

Asus TUF Gaming 1000W Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming 1000W Temel Özellikleri

Güç:
1 Adet
PFC:
Var
Yok
OCP
86 mm
Genişlik:
150 mm
Derinlik:
150 mm
Anahtar:
Var

Asus TUF Gaming 1000W Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Genişlik 150 mm
• Yükseklik 86 mm
• Derinlik 150 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Asus TUF Gaming 1000W İle En Çok Karşılaştırılan Power Supply (PSU) Ürünleri

Asus TUF Gaming 1000W Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.