PowerBoost BST-ATX250R 250W

Güç:
Güç Verimliliği:
75 %
Kablo Tipi:
Fan Boyutu:
Fan Sayısı:
1 Adet
Aydınlatma:
Yok
Yükseklik:
86 mm
Genişlik:
150 mm

PowerBoost BST-ATX250R 250W Fiyatları

PowerBoost BST-ATX250R 250w, PPFC 12cm Kırmızı Fanlı ATX PSU (Retail Box)

Satıcı: gamingdepom | 144 yorum

779,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 779.73
Power Boost JPSU-BST-ATX250R 250W 12 CM Fanlı Güç Kaynağı

Satıcı: gamingdepom

732,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 732.15
Power Boost POWERBOOST 250 W P.SUPPLY,12cm KIRMIZI FAN,KUTULU JPSU-BST-ATX250R

Satıcı: gamingdepom

787,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 787.54
Power Boost JPSU-BST-ATX250R 250W 12 CM Fanlı Güç Kaynağı

Satıcı: sanaluygun55

827,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 827.33
POWERBOOST BST-ATX250R 250W Atx PSU 12 Cm Kırmızı Fan RETAIL BOX (KUTULU)

Satıcı: MAESKO

991,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 991.07
Power Boost BST-ATX250R 250W 12CM Power Supply Kutulu

Satıcı: VTECH BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ | 2 yorum

1.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 1000.00
Powerboost Bst-Atx250r 250W Atx Psu 12 Cm Kırmızı Fan Retaıl Box (Kutulu)

Satıcı: MAESKO

1.013,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 1013.80
Power Boost POWERBOOST 250 W P.SUPPLY,12cm KIRMIZI FAN,KUTULU JPSU-BST-ATX250R

Satıcı: Core Bilgisayar

1.194,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 1194.16
POWERBOOST PowerBOOST 250W BST-ATX250R 12cm Fanlı Power Supply

Satıcı: corebilgisayar

1.212,40 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 1222.4
POWERBOOST POWER BOOST BST-ATX250R 250W 12CM POWER SUPPLY KUTULU

Satıcı: corebilgisayar

1.212,40 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 1222.4
Powerboost Bst-Atx250r 250W Atx Psu 12 Cm Kırmızı Fan Retail Box (Kutulu)

Satıcı: SHC42

1.747,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 1747.10

PowerBoost BST-ATX250R 250W Fiyat Geçmişi

PowerBoost BST-ATX250R 250W Temel Özellikleri

Güç:
75 %
1 Adet
Yok
86 mm
150 mm
Derinlik:
140 mm
Anahtar:
Var

PowerBoost BST-ATX250R 250W Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model BST-ATX250R
• Güç 250 W
• Güç Verimliliği 75 %
• Fan Sayısı 1 Adet
• Kablo Tipi Modüler Olmayan
• Fan Boyutu 120 mm
• Aydınlatma Yok
• Anahtar Var

TASARIM

• Genişlik 150 mm
• Yükseklik 86 mm
• Derinlik 140 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

PowerBoost BST-ATX250R 250W Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.