PowerBoost BST-ATX300R 300W

Güç:
Güç Verimliliği:
75 %
Kablo Tipi:
Fan Boyutu:
Fan Sayısı:
1 Adet
Aydınlatma:
Yok
Yükseklik:
86 mm
Genişlik:
150 mm

PowerBoost BST-ATX300R 300W Fiyatları

ShadesU BOOST BST-ATX300R 300W Atx Power Supply 12 Cm Kırmızı Fan Kutu + Kablolu

Satıcı: Bilgepazar

743,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 753.87
Powerboost Bst-Atx300r 300W Kırmızı Atx Power Supply

Satıcı: BilgePazar

781,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 781.30
PowerBOOST 300W BST-ATX300R 12cm Fanlı Power Supply

Satıcı: Yekdane

809,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 809.20
PowerBoost BST-ATX300R 300W Kırmızı ATX Power Supply

Satıcı: Bilgepazar

817,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 817.99
Power Boost Bst-Atx300r 300 W Power Supply

Satıcı: Sanaluygun

826,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 826.30
PowerBOOST 300W BST-ATX300R 12cm Fanlı Power Supply

Satıcı: akerbilisim

846,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 846.40
Power Boost BST-ATX300R 300W 12cm FANLI POWER SUPPLY KUTULU

Satıcı: Bilgepazar

855,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 855.96
PowerBOOST 300W BST-ATX300R 12cm Fanlı Power Supply

Satıcı: onlinealisverisyap

873,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 873.94
PowerBoost BST-ATX300R 300w, PPFC 12cm Kırmızı Fanlı ATX PSU (Retail Box) Güç Kaynağı

Satıcı: gamingdepom | 282 yorum

905,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

9 905.24
PowerBOOST 300W BST-ATX300R 12cm Fanlı Power Supply

Satıcı: Mavilim Elektronik

883,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 883.16
Powerboost 300W BST-ATX300R 12CM Fanlı Power Supply

Satıcı: bilgepazar

884,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

11 884.37
PowerBOOST 300W BST-ATX300R 12cm Fanlı Power Supply

Satıcı: onlinealisverisyap

904,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 904.58
Power Boost Powerboost 300W P.Supply,12cm Kırmızı Fan,Kutulu JPSU-BST-ATX300R

Satıcı: gamingdepom

914,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 914.08
POWERBOOST 300 W P.SUPPLY,12cm KIRMIZI FAN,KUTULU JPSU-BST-ATX300R

Satıcı: Lowell Teknoloji

939,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

14 939.93
POWER BOOST BST-ATX300R 300W 12cm Fanlı Power Supply Kutulu 300W Power Supply 1.261,50 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 1271.5

PowerBoost BST-ATX300R 300W Fiyat Geçmişi

PowerBoost BST-ATX300R 300W Temel Özellikleri

Güç:
75 %
1 Adet
Yok
86 mm
150 mm
Derinlik:
140 mm
Anahtar:
Var

PowerBoost BST-ATX300R 300W Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model BST-ATX300R
• Güç 300 W
• Güç Verimliliği 75 %
• Fan Sayısı 1 Adet
• Kablo Tipi Modüler Olmayan
• Fan Boyutu 120 mm
• Aydınlatma Yok
• Anahtar Var

TASARIM

• Genişlik 150 mm
• Yükseklik 86 mm
• Derinlik 140 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

PowerBoost BST-ATX300R 300W Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.