Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Corsaır Rm850e 850W 80Plus Gold Pcıe 5.0 Cp-9020263-Eu Tam Modular Atx 3.0 Güç Kaynağı
Satıcı: TEBİLON
8.742,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 8742.00
Corsair RM850e (2023) tam modüler, düşük gürültülü ATX güç kaynağı - 3.0 ve PCIe 5.0 uyumlu - 105°C kondansatörler - 80 Plus altın verimliliği - modern bekleme desteği - siyah Satıcı: TEBILON
9.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
2 9010
CORSAIR RM850e 850W 80Plus Gold PCIe 5.0 CP-9020263-EU Tam Modular ATX 3.0 Güç Kaynağı Satıcı: Tebilon
9.006,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
3 9006.85
Corsaır 850W 80+ Gold RM850E CP-9020263-EU Tam Modüler Power Supply
Satıcı: TEBİLON | 7 yorum
9.620,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 9620.698 yorum