Güç:
Güç Verimliliği:
90 %
Kablo Tipi:
Fan Boyutu:
Fan Sayısı:
1 Adet
PFC:
Var
Aydınlatma:
Yok
Sertifika:

Corsair RM850E 850W Fiyatları

CORSAIR RMe Serisi RM850e 850 Watt 80+ Gold Tam Modular Güç Kaynağı EU Versiyon (CP-9020296-EU)

Satıcı: Amazon.com.tr

6.644,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 6654.08
Corsaır Rm850e 850w 80plus Gold Pcıe 5.1 Tam Modular Atx 3.1 Low-noise Güç Kaynağı-cp-9020296-eu

Satıcı: TEBİLON

7.279,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 7279.09
Corsaır Rm850e 850W 80Plus Gold Pcıe 5.1 Tam Modular Atx 3.1 Low-Noise Güç Kaynağı-Cp-9020296-Eu

Satıcı: TEBİLON

7.439,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 7439.10
Corsaır RM850E 850W 80PLUS Gold Pcıe 5.1 Tam Modular Atx 3.1 Low-Noise Güç KAYNAĞI-CP-9020296-EU

Satıcı: TEBİLON | 5 yorum

7.599,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 7599.05
CORSAIR RM850e 850W 80Plus Gold PCIe 5.1 Tam Modular ATX 3.1 Low-Noise Güç Kaynağı-CP-9020296-EU

Satıcı: Tebilon

7.919,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 7919.01
Corsaır Rm850e 850w 80plus Gold Pcıe 5.1 Tam Modular Atx 3.1 Low-noise Güç Kaynağı-cp-9020296-eu

Satıcı: DEY-ELEKTRONİK

8.100,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 8100.82
CORSAIR RME Serisi RM850e 850 Watt 80+ Gold Tam Modular Güç Kaynağı EU Versiyon (CP-9020296-EU)

Satıcı: DEY ELEKTRONİK | 47 yorum

8.189,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 8189.84
CORSAIR RM850e 850W 80PLUS GOLD FULL MODÜLER SİYAH GÜÇ KAYNAĞI

2 yorum

8.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

8 8329.00
CORSAIR RM850e 850W 80Plus Gold PCIe 5.1 Tam Modular ATX 3.1 Low-Noise Güç Kaynağı-CP-9020296-EU

Satıcı: Dey Elektronik

8.724,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 8724.87

Corsair RM850E 850W Fiyat Geçmişi

Corsair RM850E 850W Temel Özellikleri

Güç:
90 %
1 Adet
PFC:
Var
Yok
Yükseklik:
86 mm
Genişlik:
150 mm
Derinlik:
140 mm
Anahtar:
Var

Corsair RM850E 850W Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Genişlik 150 mm
• Yükseklik 86 mm
• Derinlik 140 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Corsair RM850E 850W İle En Çok Karşılaştırılan Power Supply (PSU) Ürünleri

Corsair RM850E 850W Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.